بهترین برند یخچال + پرفروش ترین یخچالها در ایران


قلب هر خانه‌ای، آشپزخانه آن است اما قلب یک آشپزخانه را یخچال تشکیل می‌دهد. ما روزانه بارها و بارها در یخچال را باز می‌کنیم، حتی بدون اینکه نیازی به آن داشته باشیم. یخچال برای ما منبع اصلی نگهداری مواد غذایی است. هرآنچه ب...


قلب هر خانه‌ای، آشپزخانه آن است اما قلب یک آشپزخانه را یخچال تشکیل می‌دهد. ما روزانه بارها و بارها در یخچال را باز می‌کنیم، حتی بدون اینکه نیازی به آن داشته باشیم. یخچال برای ما منبع اصلی نگهداری مواد غذایی است.

هرآنچه برای استفاده روزانه و حتی سالانه خود نیاز داریم در یخچال نگهداری می‌شود. با همه این توصیف‌ها خیلی مهم است که بدانید چه یخچالی باید بخرید.

بهترین مارک یخچال فریزر عمدتاً باید با ویژگی‌ها و امکانات خاصی تولید شده باشد؛ چرا که این وسیله‌ی کاربردی یکی از وسایل بسیار ضروری و البته مهم محسوب می‌شود؛ به‌همین‌دلیل در هنگام خرید انواع یخچال فریزر باید به ابعاد یخچال چه‌خارجی و چه‌ایرانی توجه بسیار زیادی صورت پذیرد؛ چراکه این‌گونه می‌توان از خرید خود رضایت بیشتری حاصل کرد.

بسیاری از افراد متأسفانه معیار خاصی را برای خرید بهترین یخچال فریزر در نظر نمی‌گیرند و تنها به طراحی و رنگ یخچال در هنگام خرید توجه می‌کنند که بدون‌شک اگر افراد به طول‌عمر و استاندارد یخچال فریزر توجه کنند، باید امکانات خاص آن‌را به‌طور کامل مورد بررسی قرار دهند؛ چراکه این‌گونه می‌توان گفت بهترین یخچال فریزر را برای خرید انتخاب کرده‌اند.

یخچال خوب وسیله‌ای است که سالها با شماست و به این راحتی حاضر به تعویض آن نیستید. بنابراین همه به دنبال بهترین یخچال فریزر هستند.
در خرید بهترین یخچال فریزر اولین سؤالی که مطرح می‌شود این است:

شما از یخچال و فریزر خانه خود چه می‌خواهید؟

جواب به این سؤال می‌تواند به شما کمک کند که با توجه به نیاز خود کالای مورد نظرتان را از بین برندهای خارجی یا ایرانی انتخاب کنید. ممکن است آنچه شما از یک یخچال فریزر می‌خواهید در برند بوش باشد اما در هیمالیا نباشد. اما قبل از انتخاب برند در طراحی ظاهری ما مدل‌های مختلفی از یخچال و فریزر داریم که با توجه به فضای آشپزخانه خود و تعداد جمعیت خانواده می‌توان مدل مورد نظر را انتخاب کرد.

انواع مدل‌ یخچال فریزر

یخچال فریزر بالا و پایین

گاهی برای خرید بهترین مدل یخچال فریزر، فروشنده از کلماتی کار میبرد که برای ما نامفهوم است. یکی از این کلمات یخچال و فریزر کمبی است. حال منظور از یخچال و فریزر کمبی چیست؟ کمبی به معنی ترکیبی است وقتی یخچال هم کاربرد یخچال داشته باشد و هم کاربرد فریزر داشته باشد را  یخچال فریزر کمبی میگویند. در کل یخچال فریزر بالا و پایین کمبی هستند.

یخچال فریزر دوقلو

در این مدل یخچال فریزر، نسبت به سایر مدل‌ّها فضای بیشتری برای قرار دادن مواد غذایی طراحی شده است. داشتن فریزر جداگانه برای خانواده‌های پر جمعیت امتیاز محسوب می‌شود، البته این نکته را هم در نظر داشته باشید که به نسبت باقی مدل‌ها فضای بیش‌تری را هم اشغال می‌کنند.

یخچال فریزر ساید بای ساید

یخچال فریزر ساید جز مدل‌هایی است که از تکنولوژی بالاتری برخوردار بوده و طراحی آن به روزتر است یخچال فریزر فضای داخلی کم‌تری داشته اما از نظر ظاهری طراحی بی‌نظیری دارد و برای خانواده‌های پر جمعیت خیلی جذاب‌ است. یخچال فریزرهای ساید دارای آب سرد کن و یخ‌ساز اتوماتیک هستند.

راهنمای خرید یخچال فریزر

پیش از خرید بهترین یخچال فریزر به چه مواردی باید توجه کنیم ،ما در این مقاله قصد معرفی بهترین نوع یخچال و فریزر ایرانی و خارجی را با ویژگی هایشان داریم هم چنین بهترین مارک یخچال و فریزر، تا شما بتوانید بهترین تصمیم‌گیری را برای انتخاب یخچال فریزر داشته باشید.

راهنمای خرید بهترین یخچال فریزر ( یخچال چه مارکی بخرم ) به همراه لیستی از بهترین یخچال فریزر ( پرفروش ترین یخچال فریزر ایرانی و خارجی ) را به شما پیشنهاد بدهیم.

 • موتور یخچال

موتور یخچال فریزر، از اهمیت زیادی برخوردار است، زیرا شما قرار است مدت طولانی با این دستگاه کار کنید آن هم به طور مداوم. کیفیت بالای موتور عمر یخچال فریزر را تعیین می‌کند.

 • فوت یا گنجایش یخچال فریزر

لازم است بدانید با توجه به فضای خانه و میزان استفاده‌ای که از یخچال فریزر دارید، نیاز شما یک دستگاه چند فوتی است؟

این‌که هر چقدر یخچال بزرگ‌تر باشد بهتر است جمله درستی نیست. شما باید نسبت به نیاز خود انتخاب مناسب بکنید. مسلماً یک خانواده پنج نفره و یک خانواده دو نفره نیاز به یک اندازه یخچال فریزر ندارند.

 • برچسب انرژی

با بالا بودن هزینه‌های برق در خرید وسایل الکترونیکی یکی از نکات مهم توجه برچسب انرژی یخچال فریزر است. هر چقدر این برچسب پایین‌تر باشد میزان مصرف برق آن کم‌تر است.

 • فیلتر بهداشتی +Hygiene Fresh

فیلتری است که به تهویه هوای داخل یخچال کمک می‌کند تا ۹۹ درصد بوی بد درون دستگاه از بین برود و مواد غذایی، سالم و تازه بمانند. همچنین از رشد باکتری‌ها و میکروب‌ها جلوگیری می‌کند.

 • قابلیت اتصال به Wi-Fi

این ویژگی که در یخچال فریزرهای نسل جدید به کار رفته است، به شما کمک می‌کند با اتصال تلفن همراه خود به یخچال فریزر از وضعیت آن اطلاع داشته باشید و در صورت بروز مشکل آن را با سیستم عیب یاب هوشمند حل کنید.

 • داشتن قفل کودک

بودن قفل کودک در هر دستگاه برقی مورد نیاز است، اما برای خانواده‌هایی که فرزند کوچک دارند ضروری است. این قفل کمک می‌کند تا شما با خیال راحت بدون نگرانی از دست‌کاری دستگاه به‌وسیله کودکتان به کارهای روزانه خود برسید.

 • هشدار باز ماندن در

از دیگر قابلیت‌های خوب یخچال‌های هوشمند هشدار باز ماندن در است که به شما کمک می‌کند انرژی و سرمای یخچال هدر نرود.

 • توجه به دمای یخچال فریزر

دما را می‌توان به‌راحتی در یخچال فریزر تنظیم نمود؛ چراکه دمای مناسب باعث می‌شود تا موادغذایی بتوانند در یک شرایط ایده‌آل در بهترین حالت یخچال فریزر نگهداری شوند، در فصل‌تابستان و فصل‌زمستان اصولاً دمای یخچال فریزر با تغییرات خاصی باید روبه‌رو شود و توجه به دمای بهترین یخچال فریزر بر روی عملکرد و ساختار مثبت یخچال فریزر و همچنین کیفیت و نوع کارایی آن بسیار تاثیرگذار می‌باشد.

توجه داشته باشید که نمایشگر بهترین یخچال فریزر اگر با کیفیت و استاندارد بالا بر روی هر نوع یخچال فریزری نصب نشده باشد می‌تواند مشکلات خاصی را ازجمله خاموش شدن نمایشگر به‌صورت ناگهانی در برداشته باشد و البته در همان ابتدای کار باید به نحوه‌ی تنظیم درست نمایشگر بسیار دقت شود؛ چراکه نمایشگر با کلید‌های خاصی که برروی آن لحاظ شده است، هر کدام کارایی خاصی را برای بهترین یخچال فریزر به ارمغان می‌آورد و در برخی اوقات به‌راحتی می‌توان با وجود یک کلید خاص بر روی صفحه‌ی نمایشگر به قفل کردن و یا در حالت‌های خاص قرار دادن نیز توجه نمود.

در فهرست زیر سعی داریم تعدادی از بهترین برند های یخچال فریزر را به شما معرفی کنیم تا بتوانید از بین آن‌ها انتخاب درستی داشته باشید.

یخچال فریزر ایرانی بخریم یا خارجی؟

در جواب چه یخچال فریزری بخرم ، ما هم از شما می‌پرسیم بودجه شما چه میزان است؟ این‌که بدانید قرار است چقدر بودجه برای خرید یخچال بگذارید در انتخاب اولیه شما تأثیر زیادی دارد.

بهترین یخچال فریزر خارجی به لحاظ قیمت تفاوت زیادی با برندهای ایرانی دارند. این دلیل بر پایین بودن کیفیت برندهای ایرانی نیست، بلکه به ساز و کارهای اقتصادی موجود در بازار بستگی دارد.

اما سؤال بعدی که مطرح می‌شود، کیفیت کالاست. این روزها برندهای ایرانی در زمینه یخچال و فریزر توانسته‌اند رضایت مشتریان خود را حاصل کنند. برخی از برندهای ایرانی مانند پارس که یک برند قدیمی است و به تازگی اسنوا بازار بزرگی از خریدان یخچال فریزر را در بر گرفته‌اند.

در کنار اینها خیلی از برندهای خارجی هم کیفیت سابق را ندارند. پس نمی‌توان فقط برای انتخاب خارجی یا ایرانی بودن کالا را در نظر گرفت. مسئله مهم دیگر این است که برندهای ایرانی دارای گارانتی شرکتی هستند و قطعات آن‌ها به نسبت برندهای خارجی ارزان‌تر و تهیه آن نیز آسان‌تر است. و اما نکته آخر این است.

بهترین یخچال فریزر بازار

برای خرید بهترین یخچال موجود در بازار بهتر است به معیارهای خاصی در هنگام خرید توجه کنید، البته تحقیق و پرس‌وجو از دیگران نیز گزینه‌ی مناسبی است، اما در نهایت خود شما هستید، که باید به نوع امکانات و ویژگی‌های عالی بهترین یخچال فریزر توجه فرمایید؛ چراکه انواع بسیار زیادی یخچال فریزر در بازار وجود دارند، که هر کدام با کارایی خاصی و با محدوده‌ی قیمت متفاوتی در بازار به فروش می‌رسند، در‌این‌میان گنجایش کل به فوت و محدوده‌ی گنجایش کل به لیتر را نیز باید مد نظر داشته باشید؛ چرا که این موارد از جمله امکانات و قابلیت‌های بسیار مهم در هنگام خرید بهترین یخچال فریزر در بازار می‌باشد.

بسیاری از افراد با توجه به رنگ و مدل یخچال فریزر نسبت به خرید آن اقدام می‌کنند، که البته این موارد نیز اهمیت خود را برای بهترین فریزر و یخچال ثابت کرده‌اند اما کیفیت باز هم مورد تأکید فراوان می‌باشد.

بهترین یخچال فریزر خارجی

افراد زیادی بااین نوع طرز تفکر به خرید یخچال فریزر فکر می‌کنند که شاید نام و برند خارجی یعنی تضمین کیفیت و استاندارد وسیله‌ی مورد نظر، در صورتی که هر برندی می‌تواند کیفیت را در تولید قطعات خود لحاظ کند.

که دراین‌بین نیز تولیدات ایرانی و داخلی نیز توانسته‌اند بهترین‌ها را روانه‌ی بازار کنند، اما در هر صورت بهترین یخچال فریزر خارجی نیز با برندهای معتبر در بازار در محدوده‌ی قیمت خاصی با امکانات منحصر‌به‌فرد و جالب به‌فروش می‌رسند، که ازجمله امکانات خاص مانند فیلتر تصفیه‌ی آب مخصوص برای یخچال فریزر خارجی به حساب می‌آید که البته نمایشگر و یخساز اتوماتیک از قابلیت‌ها و ویژگی‌های دیگر این نوع یخچال فریزر‌ها می‌باشد، که البته بسیاری از برندهای ایرانی نیز این قابلیت‌ها را به‌راحتی در انواع یخچال فریزر خود لحاظ کرده‌اند.

یخچال فریزر چه مارکی خوبه

بدین‌ترتیب در هنگام خرید بهترین یخچال فریزر باید کارایی خود را بسیار مد نظر داشته باشید؛ چرا که ابعاد و اندازه‌ی یخچال فریزر وابسته به نوع کارایی آن این قدرت را دارد که یک خرید معقولانه و البته به‌صرفه محسوب شود که حتی بسیاری از افراد در هنگام خرید به این موضوع نیز دقت فراوانی دارند.

پرفروش ترین یخچال فریزر خارجی به همراه بهترین مارک یخچال فریزر خارجی را در ادامه معرفی می کنیم.

یخچال فریزر بوش

برند بوش، یک برند آلمانی است که سال‌هاست در زمینه تولید محصولات خانگی فعالیت دارد. بوش یکی از بهترین برند یخچال فریزر خارجی میباشد.

شاید بتوان گفت در بین پرفروش ترین یخچال فریزر خارجی ، بوش حرف اول را می‌زند. اما یخچال فریزرهای بوش چه ویژگی‌هایی دارند که توانسته‌اند بخش عمده بازار یخچال فریزر‌ها را  در دست بگیرند.

موتورهای یخچال فریزر بوش از نوعی کمپرسور اینورتر با قدرت و دوام بالا و صدای کم استفاده می‌کنند که این یک ویژگی منحصر به فرد یخچال فریزرهای این برند محسوب می‌شود.
A+ درجه ثابت برچسب انرژی یخچال فریزرهای بوش است که این ویژگی با توجه به مصرف مداوم یخچال نکته بسیار مهمی است.
سرمایی که یخچال فریزرهای بوش تولید می‌کنند در مقایسه با دیگر برندها بالاتر است.
طراحی داخل یخچال فریزر بوش به گونه‌ای است که بتوانید نهایت استفاده را از فضای داخلی آن بکنید. طبقات مختلف با قابلیت جا به جایی و تغییر ارتفاع، تعبیه فضاهای مناسب در داخل در یخچال که شما را در استفاده بهینه از آن کمک می‌کند. طراحی جذاب و زیبایی که بوش در یخچال فریزرهایش به خصوص ساید‌های خود ارائه کرده است جلوه ویژه‌ای به آشپزخانه‌ داده است.
داشتن آب سردکن و یخ ساز هم جزو امتیازات یخچال فریزرهای بوش است که در گرمای تابستان هر لحظه می‌توانید از آب خنک استفاده کنید. در بیش‌تر مدل‌های بوش آب سردکن اتصال به آب شهری دارد و نیازی به پر کردن مخزن آب یخچال نیست.
از نظر قیمت می‌توان گفت یخچال فریزرهای بوش گران‌ترین برند موجود در بازار هستند. اما با توجه به قدرت و کیفیت بالای این برند و این مسئله که شما برای یخچال یک بار هزینه می‌کنید، می‌توان انتخاب دستگاه با کیفیت را جزو اولویت‌ها دانست.

یخچال فریزر دوو

یخچال فریزرهای دوو ساخت کشور کره جنوبی از محصولات با کیفیت موجود در بازار هستند. دوو یخچال فریزرهایی طراحی کرده که به لحاظ ظاهری متفاوت از سایر برندهاست.

 • از همان نگاه اول می‌توان قدرت بدنه و کیفیت یخچال فریزر را تشخیص داد.

دوو در مدل یخچال فریزر بالا و پایین بسیار موفق بوده و افرادی که به دنبال یک وسیله کم جا  و مناسب خانواده‌های کم جمعیت هستند از بین مدل‌های خارجی موجود در بازار دوو را انتخاب می‌کنند.

 • یخچال فریزرهای دوو دارای فیلتر ضد بو هستند که کمک می‌کند که بوی مواد غذایی در یخچال نماند، البته سیستم گردش هوای سه گانه در یخچال فریزرهای دوو نیز باعث شده که همیشه هوای تازه و خنک در یخچال جریان داشته باشد.
 • یخچال فریزر دوو دارای محفظه جداگانه برای نگهداری میوه و سبزی‌های است که باعث تازگی و دیرتر خراب شدن آن‌ّها می‌شود.

اگر به دنبال خرید یک برند خارجی با قدمت بالا و بدنه مستحکم و موتور پرقدرت هستید، دوو گزینه مناسبی است.

یخچال فریزر سامسونگ

سامسونگ یک برند تمام عیار است که می‌شود گفت تمام محصولاتی که عرضه کرده رتبه یک بازار بوده اند که به نسبت برند خود قیمت مناسبی هم دارد. طرف‌داران سامسونگ ترجیح می‌دهند یخچال فریزر آنها نیز سامسونگ باشد.

 • موتورهای برند سامسونگ نیز کمپرسور اینورتر است. کمپرسور اینورتر علاوه بر این‌که از دستگاه در برابر نوسانات برق محافظت می‌کنند، به نسبت صدای خیلی کم‌تری دارند. این کمپرسور کمک می‌کند تا زمانی که دمای یخچال به میزان مناسب برسد موتور خاموش شود.
 • بر روی در یخچال نمایشگر لمسی LED قرار دارد که به شما کمک می‌کند تنظیمات دلخواه یخچال را اعمال کنید.
 • از نظر فضای داخلی هم، سامسونگ طراحی ‌بی‌نظیری دارد. در داخل یخچال فضای مناسب برای اغلب مواد غذایی به صورت جداگانه وجود دارد. فریزرهای سامسونگ بسیار جادار هستند.
 • تمام مدل‌های سامسونگ از سیستم بدون برفک بهره می‌برند که دیگر مانند قبل نیاز به برفک زدایی دستی وجود ندارد.
 • داشتن فیلتر بهداشتی سه لایه برای گرفتن بوی بد یخچال و سالم ماندن مواد غذایی هم از دیگر ویژگی‌های یخچال فریزرهای سامسونگ است.

یخچال فریزر ال جی

ال جی برندی است که دیگر نیاز به توصیف ندارد. نامی شناخته شده و مطمئن با یک گارانتی قدرتمند به نام گلدایران. حضور یک یخچال فریزر ال جی در آشپزخانه جلوه‌ای ویژه به آن می‌دهد.

 • یخچال فریزرهای ال جی  یکی از زیباترین یخچال جهان میباشد که از طراحی به روز دنیا بهره برده است و سایدهای این شرکت طرف‌داران فراوانی بین افراد مختلف دارد.
 • در طراحی مدل‌های ساید ال جی درب یخچال اغلب به صورت دور این دور است تا به راحتی بتوانید مواد غذایی که زیاد مصرف می‌کنید را در قسمت جلوی یخچال که در آن به صورت جداگانه باز می‌شود بگذارید و مجبور نباشید برای برداشتن هر ماده غذایی آن را باز و بسته کنید. کم‌تر باز و بسته شدن در کمک می‌کند که هوای خنک هدر نرود و بیهوده از بین نرود.
 • یخچال فریزرهای ال جی دارای کشوی حفظ رطوبت هستند که اگر بخواهید میوه و سبزی‌های خریده شده را دیرتر مصرف کنید، آن‌ها را تازه نگه می‌دارد.
 • موتور قدرتمند ال جای از نوع کمپرسور اینورتر خطی است که با کاهش فوق‌العاده صدای دستگاه و کم کردن مصرف انرژی یک موتور قدرتمند محسوب می‌شود.
 • یخچال فریزر‌های ال جی دارای یخ ساز ‌و آب سردکن متصل به آب شهری هستند که راحتی را برای مصرف کننده ایجاد کرده است.

بهترین مارک یخچال فریزر ایرانی

بهترین یخچال ایرانی در بازار موجود است که می‌توان به جرأت گفت که بهترین برندهای ایرانی در زمینه تولید یخچال فریزر شامل :هیمالیا، امرسان، جنرال، الکترواستیل،  اسنوا، پارس و… هستند.

اصولاً در هنگام خرید بهترین یخچال فریزر ایرانی خوب ، افراد به ورودی یخچال بسیار توجه می‌کنند؛ چرا‌که آشپزخانه که مهم‌ترین بخش هر مکان به‌شمار می‌رود باید با محدودیت فضا روبه‌رو نباشد، و در زمان خرید بهترین یخچال و فریزر ایرانی توجه به ورودی یخچال به‌این‌دلیل انجام می‌شود که یخچال فریزر بتواند به خوبی در محدوده‌ی آشپزخانه قرار بگیرد.

مدنظر داشته باشید عموماً نوع یخچال فریزر یکی از معیارهای اصلی در هنگام خرید با قیمت مناسب به حساب می‌آید و البته برای بهترین یخچال فریزر ایرانی امکانات خاصی نیز در نظر گرفته شده است از جمله، یخساز نیمه اتوماتیک(منبع آب) که با تخصص عالی متخصصان ایرانی و آزمایش‌های پی‌درپی که انجام شده است، توانسته‌اند این قابلیت عالی و خاص را برای بهترین یخچال فریزر ایرانی لحاظ کنند.

توصیه‌ی من به‌شما عزیزان این است که در هنگام خرید پرفروش ترین یخچال فریزر ایرانی به کیفیت و هم‌چنین رنگ و طراحی آن توجه داشته باشید، البته تمام تولیدات ایرانی به‌خاطر تخصص بالایی که بر روی تمام قطعات آن صورت گرفته است، بهترین برند یخچال فریزر ایرانی ، همیشه تولیداتی عالی و با صرفه‌ی اقتصادی بالا بوده است، که دراین‌میان یخچال فریزر نیز در بازار فروش حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

یخچال فریزر جی پلاس

جی پلاس که به تازگی با گارنتی گلد ایران وارد بازار شده، با قیمت مناسبی که دارد توانسته وارد رقابت با بهترین مارک های یخچال قدیمی‌تر بشود.

 • طراحی‌های زیبا و بی نظیر این برند توان تشخیص آن را از برندهای بالاتر گرفته و در نگاه اول به شما نشان می‌دهد که با یک یخچال فریزر بسیار شیک و زیبا طرف هستید.
 • جی پلاس تلاش کرده که بتواند امکانات ویژه‌ای در یخچال فریزرهای خود قرار دهد. سیستم ضد برفک که به صورت اتوماتیک فضای فریزر را برفک زدایی می‌کند.
 • صفحه نمایشگر دیجیتال موجود روی درب یخچال به شما کمک می‌کند تا تنظیمات دلخواه خود را اعمال کنید.
 • فضای داخلی یخچال فریزرهای جی پلاس با ظرفیت و گنجایش بالا طراحی شده که برای خانواده پر جمعیت بسیار مناسب است.
 • جی پلاس حداکثر استفاده را از فضای یخچال کرده است، طبقات مختلف برای میوه و سبزی، طبقه‌بندی مناسب جداره داخلی در یخچال و فریزر بزرگ و جا دار از این دست طراحی است.

یخچال فریزر اسنوا

اسنوا این روزها حرف اول را در برندهای ایرانی می‌زند و می‌شود گفت طراحی و کیفیت این کالا بازار رقابتی با یخچال فریزرهای مشابه خارجی ایجاد کرده است.

 • در زمینه طراحی یخچال فریزرهای اسنوا تنوع بالایی وجود دارد که هر کدام هم زیبایی خاص خود را دارا هستند.
 • طبقات مختلف با قابلیت جا به جایی ارتفاع و طراحی متنوع با حجم مناسب برای انواع خانواده از دیگر امتیازات اسنواست.
 • مصرف پایین انرژی، یخچال فریزرهای اسنوا از دیگر امتیازات آن است. یخچال فریزر تنها دستگاه برقی است که به صورت مداوم در حال فعالیت است و خاموشی ندارد پس بسیار مهم است که از چه برچسب انرژی بهره می‌برد.
 • داشتن یخ ساز و آب سردکن اتوماتیک متصل به آب شهری در مدل‌های ساید اسنوا راحتی استفاده را به مشتریان خود داده است.
 • یخچال فریزر اسنوا مجهز به سیستم ضد برفک است که به صورت خودکار برفک را از دستگاه شما پاک می‌کند.

یخچال فریزر هیمالیا

هیمالیا با نیم قرن تجربه یک برند ایرانی با کیفیت و تمام عیار است.

 • طراحی زیبا و داشتن بدنه مستحکم یخچال فریزرهای هیمالیا یک انتخاب مناسب برای افراد مشکل پسند است.
 • داشتن پایین‌ترین مصرف انرژی امتیازات دیگر این برند است.
 • قفل کودک در یخچال فریزرهای هیمالیا کمک می‌کند تا شما بتوانید در آرامش کودک خود را تنها بگذارید.
 • داشتن صفحه دیجیتال به شما برای ایجاد تنظیمات دلخواه در دستگاه کمک می‌کند.

یخچال فریزرهای هیمالیا دارای آب سردکن و یخ‌ساز اتوماتیک با قابلیت اتصال به آب شهری وجود دارد که  در راحتی مصرف کنندگان مؤثر است.

 • یخچال فریزر دوقلوی هیمالیا از محبوب‌ترین محصولات هیمالیا است. این مدل برای خانواده‌های پرجمعیت یا افرادی که نیاز به وسیله‌ای با گنجایش بالا دارند خیلی مناسب است.
 • یخچال فریزرهای هیمالیا با ایجاد رطوبت به تازه ماندن مواد غذایی کمک می‌کند.

یخچال فریزر هیمالیا برای خانواده‌هایی که دنبال یک برند قدیمی و خوش نام با ظاهری جذاب هستند گزینه مناسبی است.

یخچال فریزر امرسان

صحبت از امرسان که می‌شود طراحی و رنگ‌بندی بی نظیر آن اولین چیزی است که به ذهن خطور می‌کند. امرسان با یخچال‌های زیبا و جذاب در رنگ‌های متنوع توانسته در طراحی یخچال فریزر تفاوت چشم‌گیری ایجاد کند.

 • اما یخچال فریزرهای امرسان تنها ظاهر جذاب ندارند بلکه داشتن کیفیت و قدرت بالای آنها نیز محبوبیت آن را دوچندان کرده است.
 • برچسب انرژی یخچال فریزرهای امرسان نشان دهنده مصرف پایین برق آن است که نکته مهمی محسوب می‌شود. کم صدا بودن یخچال فریزرهای امرسان هم به علت موتور قدرتمند و مدرن آن است که هنگام کار کردن آن شما اصلاً متوجه نمی‌شوید و می‌توانید در آرامش به کارهای روزمره خود برسید.
 • یخچال فریزرهای امرسان دارای طبقات مختلف برای مواد غذایی متنوع است.
 • بخش فریزر آن نیز برای مواد غذایی منجمد طبقات مختلف دارد. تمام تلاش امرسان این بوده تا بتوان از حداکثر فضای دستگاه استفاده کرد.
 • سیستم عیب یاب هوشمند در یخچال فریزرهای امرسان به شما کمک می‌کند که به راحتی در صورت بروز مشکل عیب دستگاه خود را متوجه شده و رفع کنید.

اگر می‌خواهید یخچال فریزر خانه شما متفاوت و خاص باشد امرسان را انتخاب کنید.

یخچال فریزر پارس

یکی از قدیمی‌ترین و خوش نام‌ترین برندهای ایرانی پارس است. یخچال فریزرهای پارس محصولاتی با کیفیت و بادوام هستند که در خانه‌های ایرانی جایگاه ویژه‌ای دارند. علاوه بر کیفیت جادار بودن یخچال فریزرهای این برند هم امتیاز دیگری محسوب می‌شود.

 • یخچال فریزرهای پارس دارای طبقات مناسب برای مواد غذایی مختلف، کشوهای بزرگ با صفحه‌های نشکن است که بتوانید از تمام فضای داخلی آن استفاده کنید.
 • یخچال فریزرهای پارس دارای هشدار باز ماندن یخچال است که کمک می‌کند تا انرژی و هوای خنک یخچال از بین نرود.
 • همچنین داشتن سیستم گردش هوای داخلی در یخچال از ایجاد بوی بد در آن جلوگیری می‌کند.

اگر به دنبال یک یخچال فریزر با کیفیت و قدرت بالا و جادار هستید، یخچال فریزر پارس گزینه بسیار مناسبی است

یخچال فریزر دوقلو چه مارکی خوبه

در حال حاضر در بازار ایرن، یخچال فریزر دوقلو امرسان، هیمالیا، الکترو استیل و دیپوینت، اسنوا ،پارس و جی پلاس جز بهترین یخچال فریزر دوقلو میباشند.

بهترین یخچال دوقلو

یخچال‌ و فریزر دوقلوی «سامسونگ» مدل «RR30PN-RZ30PN» مجموعه‌ای کامل و کارآمد به‌شمار می‌رود‍. این مجموعه شامل یک یخچال و یک فریزر است که در کنار هم قرار گرفته‌اند و نیازهای یک خانواده‌ی متوسط تا بزرگ را مرتفع می‌سازند؛ البته می‌توان هریک از این دو را به‌تنهایی نیز استفاده کرد و لزومی به کنار هم قرارگرفتن آن‌ها نیست.

فریزر این مدل دارای کشوهای بزرگ و کوچک و طبقات مختلف است تا نگهداری و انجماد موادغذایی به‌راحتی و به‌سرعت انجام گیرد و دسترسی به آن‌ها نیز ساده باشد. روی درِ فریزر نیز طبقات کوچکی در نظر گرفته شده است تا موادغذایی یا بسته‌های کوچک در آن‌ها جای گیرند و منجمد شوند. در قسمت یخچال علاوه‌بر طبقات و کشوها محفظه‌ی Fresh Zone هم در نظر گرفته شده است تا در دمای مناسب اقدام به سردکردن مواد غذایی، میوه و سبزیجات کند.

روی در، طبقات متعددی تعبیه شده است. صدای دستگاه کم است و اصلا شنیده نمی‌شود. نمایشگر و دکمه‌های کنترلی روی در نصب شده‌اند. دستگیره‌ها ساده و به صورت لوله‌ای طراحی شده‌اند. مصرف انرژی این دستگاه‌ها کم بوده و آن‌ها را در رده‌ی مصرف انرژی A+ قرار داده است.

روی در یخچال هم یک آبریز بیرونی نصب شده است و به شرط پرکردن منبع آب داخلی توسط کاربر، می‌توان بدون بازکردن در به آب خنک دسترسی داشت. سامسونگ از برندهای شناخته‌شده‌ی محصولات و لوازم خانگی برقی است که با ارائه‌ی دستگاه‌های باکیفیت و همچنین خدمات پس از فروش مناسب، رضایت مشتریان را جلب کرده و طرفداران زیادی در سراسر جهان دارد.

بهترین یخچال کوچک

یخچال «ایستکول» (EastCool) مدل TM-642-80، محصولی ساده، کم‌مصرف باکیفیت ساخت بسیار بالا و البته قیمت مقرون‌به‌صرفه است. این یخچال با گنجایش کلی ۵ فوت (۹۷ لیتر) و نمودار مصرف انرژی A ساخته‌شده است. از دیگر مشخصات فنی این محصول می‌توان به ۳ طبقه در داخل و ۲ طبقه در درب یخچال، لامپ روشنایی، مصرف انرژی بهینه، پایه‌ی قابل تنظیم، سیستم روشنایی ، سبد میوه و طبقه جداشونده، صدای کم و نگهداری مواد غذایی به‌صورت تازه و با دوام اشاره کرد.

بهترین مارک یخچال کوچک ، ۲۲ کیلوگرم وزن داشته و گنجایشی برابر ۸۰ لیتر دارد. گفتنی است گنجایش فریزر این محصول ۹ لیتر است. درب این محصول به سمت راست باز می‌شود، پس در انتخاب جای مناسب برای آن باید دقت کرد.

پرفروش ترین یخچال فریزر ایرانی

همانطور که در مطالب فوق ذکر شد،خرید یخچال و فریزر بستگی به تعداد افراد خانواده و محیط آشپزخانه دارد.همچنین تنوع بالای این محصولات در بازار باعث شده افرادی که قصد خرید یخچال فریزر دارند با سردرگمی مواجه شوند.در ادامه لیستی از پروفروش ترین های یخچال فریزر را برای شما تهیه کرده ایم.

۱-یخچال و فریزر دوقلو جی پلاس مدل GRF-K214

۲-یخچال و فریزر دوقلو دیپوینت مدل MAX-D

۳-یخچال و فریزر دوقلو اسنوا مدل SN5-0190TI-SN6-0190TI

۴-یخچال و فریزر ساید بای ساید جی پلاس مدل GSS-K715T

۵-یخچال و فریزر ساید بای ساید پاکشوما مدل P190S

۶-یخچال و فریزر ساید بای ساید ایکس ویژن مدل TS550-AWD/ASD

۷-یخچال و فریزر ساید بای ساید اسنوا مدل SN8-3320SS

۸-یخچال و فریز ساید بای ساید امرسان مدل NRF3292D

کلام آخر

در انتخاب انواع یخچال فریزر و در نهایت یخچال چه مارکی بخرم ، در نوع و رنگ‌های متفاوت و بسیار مختلف در بازار به‌فروش می‌رسند، توجه به یخساز اتوماتیک یخچال فریزر و هم‌چنین آبسردکن آن می‌تواند باعث خرید بهتری شود؛ چرا که تمام امکانات موجود در بهترین یخچال فریزر عمدتاً در محدوده‌ی قیمت خاصی عرضه می‌شوند و با در نظر گرفتن هزینه‌ و بودجه‌ی خاصی که به‌آن قکر می‌کنید، می‌توانید مدل خاصی از بهترین یخچال فریزر ایرانی و خارجی را در بازار به‌راحتی تهیه نمایید و در‌این‌بین فیلتر تصفیه‌ی آب یکی از ویژگی‌های عالی و قابلیت‌های منحصر‌به‌فرد شناخته شده است، که در نوع کاربرد می‌تواند باعث بهبود سبک زندگی افراد به شمار آید.

همیشه انتخاب وسایل خاص برقی مانند بهترین مارک فریزر ، بهترین مارک یخچال با حساسیت‌های بالایی در زمان خرید روبه‌رو می‌شود، این حساسیت‌ها کاملاً طبیعی می‌باشد به‌این‌دلیل‌که طول‌عمر این وسیله‌ی مهم و البته کابردی به نوع امکانات و کیفیت موجود در قطعات آن اشاره دارد و بهتر است که در خرید بهترین یخچال فریزر همیشه به استاندارد و کیفیت قطعات تولید شده فکر کنید. با استاندارد بالا و قیمت مناسب می‌توان تا سالیان سال از خرید انواع یخچال فریزر نهایت رضایت را داشت و بهترین استفاده و کاربرد را این وسیله بدست آورد.


نویسنده: شقایق کلهر
لینک کوتاه مقاله
لینک کپی شد

مقالات تازه

ابطال سند رسمی

ابطال سند رسمی

اعتراض ثالث اصلی و طاری چیست؟

اعتراض ثالث اصلی و طاری چیست؟

مسئولیت مالک نسبت به پرداخت بدهی های ملک

مسئولیت مالک نسبت به پرداخت بدهی های ملک

مروری بر وظایف مشاور حقوقی

مروری بر وظایف مشاور حقوقی

نکاتی مهم در مورد آب های غنی شده

نکاتی مهم در مورد آب های غنی شده

دعوای الزام به صورت مجلس تفکیکی چیست؟

دعوای الزام به صورت مجلس تفکیکی چیست؟

دعوای الزام به تنظیم سند اعیانی چیست؟

دعوای الزام به تنظیم سند اعیانی چیست؟

موارد استفاده و عوارض اریترومایسین

موارد استفاده و عوارض اریترومایسین

الزام به تنظیم سند رسمی اجاره چیست؟

الزام به تنظیم سند رسمی اجاره چیست؟

موارد استفاده و عوارض لورازپام

موارد استفاده و عوارض لورازپام

با یوگا کمر درد خود را درمان کنید

با یوگا کمر درد خود را درمان کنید

علل و درمان بیماری اندومتریوز

علل و درمان بیماری اندومتریوز

بهترین مواد غذایی مناسب بارداری

بهترین مواد غذایی مناسب بارداری

کاهش وزن سریع با صبحانه مناسب

کاهش وزن سریع با صبحانه مناسب

مشاوره وکیل حقوقی در چه زمینه هایی است؟

مشاوره وکیل حقوقی در چه زمینه هایی است؟

چه دعواهایی نیاز به دخالت وکیل دعاوی تجاری دارند؟

چه دعواهایی نیاز به دخالت وکیل دعاوی تجاری دارند؟

خطرات چربی شکمی

خطرات چربی شکمی

تشخیص انحراف چشم تا درمان آن

تشخیص انحراف چشم تا درمان آن

جرایم سایبری کدم‌اند و دلایل بروز آن ها

جرایم سایبری کدم‌اند و دلایل بروز آن ها

مراحل طرح شکایت از پزشک به کمک وکیل دعاوی پزشکی دارویی

مراحل طرح شکایت از پزشک به کمک وکیل دعاوی پزشکی دارویی

موارد مهم در خصوص انتخاب وکیل دعاوی بانکی

موارد مهم در خصوص انتخاب وکیل دعاوی بانکی

علل، علایم و درمان فتق دیسک بین مهره ای

علل، علایم و درمان فتق دیسک بین مهره ای

چگونه فیلتر تصفیه آب بسازیم؟

چگونه فیلتر تصفیه آب بسازیم؟

راهکارهای مفید و موثر برای درمان سریع‌تر اسهال

راهکارهای مفید و موثر برای درمان سریع‌تر اسهال

خواص و مزایای مصرف امگا ۶

خواص و مزایای مصرف امگا ۶

مطالب مرتبط

هولدینگ بازرگانی بلوط