راهنمای خرید انواع گردنبند طلا، معرفی بهترین نوع گردنبند طلا


خرید گردنبند طلا با انواع مدل و طرح های شیک و جدید آرزوی هر بانوی است. که ما برای شما انواع گردنبند طلا مدل با اسم ، آویز و بلند بزرگ و کوچک را با بهترین قیمت راهنمایی خرید می کنیم. از فروشگاه های معروف مانند دیجی کالا و دیگر...


خرید گردنبند طلا با انواع مدل و طرح های شیک و جدید آرزوی هر بانوی است. که ما برای شما انواع گردنبند طلا مدل با اسم ، آویز و بلند بزرگ و کوچک را با بهترین قیمت راهنمایی خرید می کنیم. از فروشگاه های معروف مانند دیجی کالا و دیگر فروشندهای ارزان جهت خرید شما همراه با عکس و مشخصات و نقد و بررسی معرفی می نماییم.

گردنبند طلا از زیورآلاتی هست که همواره برای بانوان جذاب بوده و أصلا از مد نمی افتد و همینطور خرید گردنبند طلا میتواند یک نوع سرمایه گذاری نیز باشد اگر هنگام خرید گردنبند طلا دقت کافی داشته باشید می توانید ظاهر خود را بسیار جذاب کنید.

نکات مهم که باید هنگام خرید جواهرات طلا و گردنبند در نظر بگیرید

چه کسی جواهرات طلا دوست ندارد؟ یک نمونه از جواهر و براق و مجلل از طلا بسیار چشمگیر و چشم نواز است و یک لوازم زیبایی عالی مد را هم برای آقایان و هم برای خانم ها رقم می زند. این عروسی ، سالگرد یا هر رویداد خانوادگی دیگری باشد ، آن دسته از وسایل جالب طلا و جواهرات طلایی برای جلب توجه در هر زمان کافی است. خرید طلا نیز یک سرمایه گذاری است. بسیاری از افراد طلا را به عنوان سرمایه گذاری مستقیم خریداری می کنند و هر زمان که افزایش چشمگیر قیمت آن بالا رود ، خودشان سود می برند. برخی دیگر آن را خریداری می کنند ، زیرا آن را بسیار ارزشمند می دانند.
ماده ای با ارزش با چندین کاربرد صنعتی خوب ، مهم نیست که دلیل خرید طلا چیست ، همیشه جریان مداوم مشتری در فروشگاه های جواهرات در سراسر دنیا وجود دارد. 10 نکته مهم در خید طلا در زیر :

1) وزن را بررسی کنید:

وزن یک قطعه طلا مستقیماً بر هزینه آن و همچنین دوام آن تأثیر می گذارد. جواهرات طلا به طور کلی در اونس های تری اندازه گیری می شود. ارزش هر چه بیشتر باشد ، تکه جواهرات گرانتر خواهد بود. همچنین قطعات طلای ضخیم تر و سنگین تر می توانند در برابر ساییدگی و پارگی مقاومت کنند و از این رو دوام بیشتری دارند. بسیاری از جواهرات گران که اغلب سنگ های قیمتی مانند زمرد و الماس را به جواهرات طلا اضافه می کنند ، سنگین تر می شوند. این بدان معنی است که شما ممکن است در نهایت هزینه طلا را بپردازید که واقعاً در آنجا نیست. این یک نکته مهم قبل از گرفتن وسایل جواهرات در معرض است.

2) عیار را بشناسید:

– نکته دیگری که قبل از خرید طلا باید در نظر بگیرید ، عیار آن است. عیار طلا در ظرافت اندازه گیری می شود. طلای 24 عیار 99.9٪ خالص است و در ساخت جواهرات قابل استفاده نیست. این دلیل است که جواهرات طلای موجود در 14 ، 18 یا 22 عیار موجود است.

3) شناسایی:

در بیشتر کشورها ، طلا و جواهر طلا مطابق قانون باید حاوی مهر واضحی از کارتن شاغل در ساخت آن قطعه باشند. همچنین مشخصات دیگری نیز وجود دارد که همه آنها ذکر شده است
کنترل شده توسط سیستم نشانه گذاری کشور. این شناسایی برای اطمینان از عدم تقلب مردم هنگام خرید ضروری است. بنابراین ، قبل از خرید طلا ، حتماً آن علامت را بررسی کنید و فاکتور فروش دریافت کنید.

4) پرداخت هزینه

در واقع هزینه پرداختی در ایجاد یک قطعه جواهرات طلا است. این انعکاس قیمت های فعلی طلا است و از جواهرات تا جواهرات متفاوت است. بسیاری از مغازه های جواهرات وجود دارد که نسبت به حد لازم هزینه بالاتری دارند. توصیه می شود از چنین فروشگاه هایی طلا خریداری نکنید.

5) پشت خرید:

بیشتر جواهرات در ازای جواهرات قدیمی انتخابی برای خرید جواهرات طلای جدید ارائه می دهند. در حالی که طرح ها و روندها با گذشت زمان تغییر می کنند ، ارزش طلا یکسان باقی می ماند. بنابراین ، ضمن خرید طلا ، در مورد این گزینه بحث کنید. این همچنین به نفع کسانی خواهد بود که پس از مدتی از جواهرات خود خسته می شوند.

6) زیور آلات ساخته شده در مقابل ماشین آلات ساخته شده

بازار امروز دارای زیور آلات طلای ساخته شده توسط انسان و ماشین آلات است. به دلیل کمترین میزان کاردستی و زمان درگیر ، هزینه بیشتر برای دومی کمتر است. بنابراین ، قطعات جواهرات دست ساز ارزان قیمت نیز هستند
در مقایسه با انسانهای ساخته شده بنابراین ، باید با یک نوع جواهرات خاص طلایی آشنا شوید قبل از سرمایه گذاری در آن

7) فاکتور:

لایحه ای که شامل جزئیات مهم یک معامله باشد ، شفافیت معاملات را نیز در اختیار شما قرار می دهد
و همچنین اطمینان به سرمایه گذار همچنین در صورت هرگونه ادعا یا اختلاف ، دسترسی مشتریان به مراجع صحیح را آسانتر می کند. بنابراین ، پس از خرید طلای خود ، درخواست کنید
فاکتور خرده فروشی یا یادداشت نقدی معتبر. در فاکتور به طور واضح قیمت واقعی طلا در روز خرید ، پرداخت هزینه ، مشخص کردن اطلاعات و غیره ذکر شود.

8) پیشنهادات فروش و تخفیف:

نرخ طلا در موارد خاص افزایش می یابد و در طول کاهش می یابد
خارج از فصل بنابراین ، توصیه می شود وقتی قیمت طلا پایین است ، اقدام به خرید کنید. همچنین اکثر جواهرات فروشی در فصل تعطیلات مانند عید پاک ، جمعه خوب و کریسمس و غیره تخفیف ویژه ای را ارائه می دهند. بنابراین برای تخفیف های مختلف تخفیف های مختلفی را در نظر بگیرید تا خریدتان مقرون به صرفه باشد.

9) رنگ 

بسیاری از جواهرات وجود دارد که با درخواست قیمت بالا از طلا و گل رز و جواهرات طلای سفید ، مشتری های خود را فریب می دهند. به یاد داشته باشید ، طلای سفید ، زرد  یکسان هستند. دلیل این است که برای به دست آوردن یک رنگ خاص ، فقط نیاز به اضافه کردن چند آلیاژ است. بنابراین ، هرگز به رنگ طلا و جواهر طلای خود مبلغ اضافی پرداخت نکنید.

10) فروشگاه جواهرات

آخرین ، اما کمترین نکته ، خرید از یک فروشگاه جواهرات قابل اعتماد و معتبر را در نظر بگیرید. صدها فروشگاه جواهرات در بازار یا فروشگا های اینترنتی وجود دارد ، بزرگ و کوچک. خرید طلا از فروشگاه بی نام می تواند خطرناک باشد زیرا آنها می توانند مصنوعات طلای ناخالص یا سرقت شده را بفروشند. چنین فروشگاه هایی هیچ ضمانتی ارائه نمی دهند
روی قطعات جواهرات آنها از طرف دیگر ، خرید از یک جواهرساز مشهور یا نا آشنا ، شما را از چنین خطرات نجات می دهد زیرا ضمانت خرید وجود دارد. همچنین اگر در حال خرید آنلاین هستید ، به سراغ یک فروشنده معتبر بروید.
این موارد را در خاطر داشته باشید و هنگام خرید جواهرات طلا هرگز اشتباه نخواهید کرد.

گردنبند طلا

همواره یکی از زینت های اصلی برای بانوان و آقایان در تمام طول تاریخ بوده و هست ، یافته های باستان شناسان و گنجینه های پیدا شده از ابتدای تمدن بشر نشان می دهد که همیشه بخش بزرگی از این گنج های شامل گردنبند طلا بوده است این جواهر خصوصا در بین خانم ها بسیار پر  استفاده است و می توان گفت که گردنبند طلا جز جدا نشدنی از زیورآلات خانم ها می باشد حال که کمی با تاریخچه گردنبند طلا اشنا شدیم بهتر است کمی درباره مدل گردنبند طلا بدانیم

مدل گردنبند طلا

در ادامه به معرفی برخی مدل گردبند طلا می پردازیم نکته ای که در مورد مدل گردنبند طلا وجود دارد توجه به کاربرد هر مدل است  برخی مدل گردنبند طلا برای مصارف روزمره و به اصطلاح اسپرت هستند مانند  گردنبند رو لباسی یا  چوکر و بعضی مدل های فاخر تر مخصوص مراسم رسمی میباشد که تمامی انواع مدل های گردنبد را میتوانید در گالری زیواز مشاهده نمائید.

خرید گردنبند طلا

گردنبند طلا از زیورآلاتی هست که همواره برای بانوان جذاب بوده و أصلا از مد نمی افتد و همینطور خرید گردنبند طلا میتواند یک نوع سرمایه گذاری نیز باشد  اگر هنگام خرید گردنبند طلا  دقت کافی داشته باشید می توانید ظاهر خود را بسیار جذاب کنید اگر میخواهید برای همسرتان گردنبند طلا بخرید شاید انتخاب گردنبند مناسب کمی برای شما سخت باشد و با مراجعه به موتور جستجوی آنلاین طلا میتوانید تمامی برندهای معتبر در گردنبند طلا را مشاهده و مقایسه نمائید.

در بازار انواع مختلفی از گردنبند طلا وجود دارد گردنبند با زنجیر، انواع زنجیر ، آویز طلا  ، گردنبند های رولباسی که بر اساس ظرافت بکار رفته در ساخت و بقیه ویژگی های آن قیمت های متفاوتی دارد  و هر کدام برای مناسبت های متفاوتی کاربرد دارد.

خرید آنلاین طلا و جواهر به دلیل کرونا مورد استقبال زیادی قرار گرفته است و تعدد پیج های اینستاگرامی و وب سایت های عرضه کننده طلا و جواهر باعث گردیده است که مشتریان در سردرگمی زیادی قرار بگیرند و خرید انلاین را دشوار نموده است به همین دلیل برای اولین بار در ایران موتور جستجوی انلاین طلا و جواهر زیواز تمامی برندهای معتبر را برای مشتریان در یک پلتفرم جمع آوری نموده است و انواع گردنبند شامل گردنبند رولباسی ، گردنبند با زنجیر ، آویز بدون زنجیر و چوکر را میتوانید مشاهده و با یکدیگر مقایسه نمائید و همچنین پرداختی امن و ارسال رایگان محصولات از مزایای دیگر زیواز میباشد.

هدیه طلا

روزهای مادر و زن و همچنین روز ولنتاین از مناسبت هایی هستند که هدیه دادن طلا در آنان بسیار رایج میباشد و طبق آمار فروش در چند ساله گذشته یکی از مدل های پر فروش گردنبند کارتیر یا کارتیه میباشد. کارتیر برندی قدیمی میباشد که طرفداران زیادی دارد و اولین نامی که در کنار گردنبند همواره در ذهن مشتری تداعی میشود کارتیر میباشد (لینک به کارتیر) که تمامی مدل های برند کارتیر در زیواز قابل مشاهده میباشد.

گردنبند طلا به روش های مختلفی ساخته میشود وقتی طلا را در دست میگیرد با توجه به اندازه و وزن آن می توان تا حدودی تشخیص داد که این طلا توپر است یا تو خالی  طلا توپر معمولا سنگین تر از انچه به نظر میایند هستند والبته نوع دیگری از گردنبند های طلا وجود دارد که تو پر هستند ولی فقط روکش طلا دارد

پس به این موضوع حتما دقت کنید و از فروشگاه های معتبر به خرید گردنبند طلا بپردازید که مورد تائید اتحادیه طلا و جواهر باشد.

گردنبند رولباسی طلا 

حتما برای شما نیز پیش آمده است که برای لباس هایی به سبک ساده خود نیازمند زیورآلاتی هستید که جلوه خاصی به لباس شما دهد. در حقیقت  گردنبند رولباسی طلا یکی از جدیدترین زیورآلات و اکسسوری های شیک مخصوص بانوان است. این اکسسوری در سال های اخیر محبوبیت زیادی در میان بانوان پیدا کرده است. رولباسی در طرح های متنوع از زنجیری بلند با ترکیبی از سنگ های زینتی مختلف مانند عقیق طراحی و ساخته می شود که می تواند جلوه خاصی به زیبایی  شما دهد.  این اکسسوری را می توانید به صورت دو دور و به عنوان یک گردنبند نیز استفاده نمایید. طرح ها و رنگ های مختلف آن را می توانید به سلیقه خودتان و در رنگ زنجیر طلایی، سفید، رزگلد سفارش دهید. گردنبند های رولباسی بیشتر برای مدلینگ با حجاب کاربرد دارد و در صنعتت مد و فشن جایگاه خود را پیدا نموده است

آویز طلا 

از زمان های گذشته تا امروزه طلا و جواهرات و زیورآلات زنانه از جمله اکسسوری های مهم به شمار می رود. این زیورآلات به خصوص برای خانم ها جایگاه ویژه ای دارد. انواع مختلفی از آن ها مانند گردنبند، دستبند، رولباسی، پابند، انگشتر و گوشواره در گروه محبوب ترین زیورآلات زنانه به شمار می رود. این وسایل برای افزایش زیبایی در ظاهر بانوان همواره مورد توجه بوده است و نظر همه بانوان را به خود جلب کرده است. آویز طلا و یا همان پلاک طلا نیز یکی از اکسسوری های پرطرفدار و محبوب در میان افراد است که به زنجیر متصل می شود.  این زیورآلات به دلیل زیبایی و قیمت مناسب گزینه ای مناسب برای هدیه دادن به خانم ها است. البته برخی از  آقایان نیز  از طرفداران پلاک طلا هستند و انواع  آویزهای مردانه نیز می تواند مناسب این افراد باشد.

چوکر چیست؟

نکته جالب این است که  استفاده از این مدل از گردنبندها قدمت  بسیار زیادی دارند. به همین دلیل حتی این گردنبندها را در موزه های باستان نیز می توان دید ولی به  طرق مختلف، در سالهای گذشته شکل پوشش و ظاهر مختلفی داشته اند.

به نمونه هایی از گردنبند هایی که بر روی گردن فیکس می‌شوند و به گردن می‌چسبند گردنبند طلای چوکر یا گردنبند طوق دار یا گردنبند طوقی گفته می‌شود که میتوانید انواع انرا به صورت آنلاین مشاهده نمائید.

از موارد کاربرد این گردنبند های طلا با زنجیر ، می‌توان به استفاده آن‌ها همراه با لباس‌هایی با یقه باز یا بسته اشاره کرد و حتی برای استفاده روی مانتو نیز کاربرد دارند و موجب ایجاد یک استایل کامل، شیک و منحصر به فرد می‌شوند. البته بعضی افراد گردنبندهای با زنجیر را مختص لباس‌های ساده نیز می‌دانند، که این عقیده نیز جای تأمل دارد، چرا که گردنبندهای با زنجیر طلا به این مدل لباس‌ها جذابیت زیادی می‌بخشد.

آشنایی با طول زنجیر برای گردنبند طلا

انتخاب طول زنجیر گردنبند طلا برای انتخاب محصول مهم است. 

هیچ وقت زنجیر بیش از اندازه کوتاه انتخاب نکنید چون مطمعنا نمیخواهید باعث خفگی با گردنبند بشوید !‌

و اگر زنجیر بیش از حد بلند باشد گردنبند شما دیگر جلوه و نمای خود را ندارد پس حتما طول زنجیر را با دقت انتخاب کنید. در قسمت راهنمای انتخاب زنجیر میتوانید سایز مناسب خود را در زیواز مشاهده نمائید.

آشنایی با عیار طلا :

زیورآلات و بخصوص طلا با عیار های متفاوتی تولید و بفروش میرسد  طلا 18 و 24 عیار از جمله معروف ترین های آنها هستند که مصنوعاتی مانند گردنبند در ایران صرفا با طلای 18 عیار به فروش میرسد. تمامی محصولات موجود در سایت زیواز با طلای 18 مورد تایئد و نظارت اتحادیه طلا و جواهر به فروش میرسد.

عیار طلا از 8 تا 24 میتواند متغیر باشد و در طلای 8 عیار 3/33 درصد طلا وجود دارد

برای خرید یک گردنبند طلا چه مدل‌هایی مد نظر شماست؟ یک طراحی عالی از دید شما چگونه است؟ آیا زمانی که پا به یک طلافروشی می‌گذارید، واقعا می‌دانید چه چیزی می‌خواهید؟ چه مقدار برای خرید یک گردنبند حاضرید هزینه کنید؟ گردنبندهای ظریف‌تر را دوست دارید یا دنبال مدلی سنگین و چشمگیر هستید؟ این اکسسوری تنوع وسیعی در طراحی دارد و مسلما تعداد بیشماری از گردنبندها هستند که توجه شما را به خود جلب می‌کنند؛ بنابراین همیشه باید برای خود فاکتورهایی تعیین کنید تا گزینه‌های خود را محدود کنید و در نهایت به همان چیزی برسید که واقعا نیاز داشتید.

گردنبند طلا 5

طول مناسب یک گردنبند طلا

در مقالات قبل به طول‌های مختلف زنجیرها و عملکرد آنها در استایل‌های مختلف پرداخته‌ایم. اگر پیگیر مطالب ما باشید، مسلما می‌دانید هر طول گردنبندی متناسب با سبک خاصی از استایل‌هاست. پس پیش از هرچیزی باید مشخص کنید قرار است گردنبند را با چه سبک و استایلی بپوشید. گردنبندهای چوکر کوتاه‌ترین طول را دارند که بیشتر ویژه‌ی نوجوانان و جوانان و برای استایل‌های اسپرت و تا حدی مجلسی مناسبند.

گردنبند طلا 3

گردنبندهای متوسط تقریبا با هر استایلی جور می‌شوند؛ به شرطی که نوع زنجیر، سایز آن و ضخامت زنجیر را متناسب با مدل یقه‌ی لباس و تیپ خود انتخاب کنید.

شاید آنقدر به چشم نیاید اما رعایت برخی جزئیات هرچند ساده می‌تواند تاثیر قابل توجهی در بهبود استایل شما داشته باشد. طراحی آویز، نوع بافت زنجیر و حتی رنگ گردنبند طلا را متناسب با استایل خود انتخاب کنید. گاهی یک گردنبند طلای زرد ممکن است روی لباس‌های شما چندان نمودی نداشته باشد. در حالی که همان گردنبند اگر از طلای رزگلد و یا سفید باشد، بیشتر جلب توجه کند. همه‌ی اینها به آگاهی شما از ترکیب رنگ‌ها برمی‌گردد.

گردنبند مناسب با رنگ پوست

پوست شما چه رنگی است؟ تیره یا روشن؟ سبزه، گندمی یا بور؟ در مورد تناژ پوستی خودتان چه می‌دانید؟ پوست شما در کدام گروه جای می‌گیرد؟ گرم یا سرد و خنک یا خنثی؟ اگر این مشخصات را بدانید، بهتر می‌توانید رنگ جواهرات مناسب با پوست خود را انتخاب کنید. طلای زرد و رزگلد برای تناژ پوستی گرم و طلای سفید و نقره برای تناژ پوستی سرد و خنک مناسب است.

گردنبند طلا 4

نوع آویز

نوع آویز بیان کننده‌ی ویژگی‌های شماست. خلقیات، سبک و استایل و هرچیزی که می‌خواهید برای دیگران بیان کنید. آویزهای بزرگ و درشت برای خانم‌هایی با تفکرات جسورانه‌ ساخته شده است. آنهایی که دوست دارند بیشتر به چشم بیایند. استایل‌های مینیمال برای افرادی که زیبایی را در ظرافت می‌بینند و از کنار هم قرار دادن عناصر مینیمال به یک ترکیب دیدنی و منحصربفرد می‌رسند. طراحی آویز بستگی به سلیقه‌ی شما خواهد داشت. اما بهتر است برای استایل‌های مدرن از آویزهای لوکس و مدرن استفاده کنید. همینطور برای استایل‌های کلاسیک گردنی‌های کلاسیک بپوشید.

گردنبند طلا یک سرمایه ماندگار

خرید گردنبند طلا یا هر اکسسوری طلای دیگری علاوه بر کاربرد زینتی آن، یک سرمایه‌ی امن نیز خواهد بود. امروزه زیورآلات طلا به شکب‌های مختلفی ساخته می‌شود؛ طلای ورمیل، طلای پرشده و جواهرات آبکاری شده از این دسته قطعات هستند ( برای آشنایی با هریک از این نوع قطعات می‌توانید به مقالات مرتبط در لینک‌های زیر مراجعه کنید). تفاوت اصلی بین این موارد در میزان ناخالصی و فرایند تولید آنهاست. اگر می‌خواهید گردنبند طلای شما همیشه ارزشمند باقی بماند، باید طلای جامد بگیرید. نه طلای پرشده یا ورمیل! چرا که این قطعات تنها ظاهری از طلا دارند و مرکز آنها از فلزی دیگر است.

یک گردنبند سفارشی؛ یک هدیه به یادماندنی

اگر از ما بپرسید چه هدیه‌ای می‌تواند آنچنان که باید ماندگار و پر معنا باشد، حتما یک قطعه‌ی طلا را پیشنهاد می‌کنیم. یک گردنبند طلا را می‌توانید به راحتی و در مناسبت‌های مختلف به کسی که دوست دارید، هدیه کنید. حتی می‌توانید از طرح و ایده‌ای که در ذهن دارید، یک گردنبند طلا بسازید. کافیست با گالری‌های طلا سازی مثل گالری پریسان در ارتباط باشید و ایده‌ی خود را پیاده سازی کنید. گردنبند در مرکز اکسسوری‌ها قرار دارد و بیشتر از هر قطعه‌ی دیگری به چشم می‌آید. از طرفی گردنبندها کمتر از سایر اکسسوری‌ها در معرض آسیب هستند. البته به شرطی که مراقبت‌های اولیه را انجام دهید.

گردنبند طلا 8

گردنبندی برای استایل شما

پیش از آنکه گالری‌های طلا را برای پیدا کردن یک گردنبند زیر و رو کنید، بدانید چه چیزی می‌خواهید. حتی گاهی نیازی به خرید یک قطعه‌ی جدید نخواهید داشت و گردنبندهای خاک خورده‌ی کف جعبه‌ی جواهراتتان کمک می‌کند یک استایل شخصی و فوق العاده بسازید. گردنبند طلا با آویز سکه طلا منقش به طرح‌های قدیمی یکی از سبک‌های سنتی است که در سال‌های اخیر بازگشت چشمگیری به استایل‌های امروزی داشته است. گردنی‌های با مفاهیم انتزاعی چیزی است که از مد نمی‌افتد و می‌توانید با استایل‌های مدرن ست کنید.

گردنبند طلا 7

لایه بندی گردنبندها

اگر اهل شلوغ کاری هستید، بهتر است از گردنبندهایی استفاده کنید که در استایل‌های لایه‌ای به خوبی جای می‌گیرد. در مورد این گردنبندها و چگونگی لایه بندی آنها در مطالب قبل سخن گفته‌ایم.

قیمت گردنبند طلا

مبلغی که باید برای خرید یک گردنبند طلا بپردازید به دو فاکتور بستگی دارد، وزن و طراحی؛ واضح است که برای خرید گردنبندهای سنگین‌تر باید هزینه‌ی بیشتری بپردازید. در مورد طراحی هم همینطور است. آویزهای پیچیده‌تر اجرت بالاتری دارند و آویزهای ساده‌تر هزینه‌ی کمتر!

گردنبند...

 

گردنبند زنانه طرح نورا کد G309
 

 • طول زنجیر 45 سانتی‌متر
 • جنس زنجیر استیل
 • شکل زنجیر حلقه‌ای
 • نحوه بسته شدن زیورآلات ساده
 • جنس پلاک استیل
 • ابعاد تقریبی پلاک 3x4 سانتی‌متر
 • ویژگی‌های ظاهری قفل


 

گردنبند طلا 18 عیار زنانه عدنان مدل k5
 

 • قابل استفاده برای بانوان
 • طول زنجیر 42 سانتی‌متر
 • جنس زنجیر طلا
 • شکل زنجیر بافت
 • جنس پلاک طلا
 • ویژگی‌های ظاهری قفل

گردنبند زنانه مدل زینب
 

 • جنس زنجیر برنج
 • شکل زنجیر حلقه‌ای
 • نحوه بسته شدن زیورآلات ساده
 • ویژگی‌های ظاهری قفل
 • کشور تولید کننده ایران


 

گردنبند زنانه جوتی جینز Jootijeans

 

گردنبند نقره زنانه ترمه ۱ مدل فانتزی کد smed 1105
 

 • عیار 925 عیار
 • قابل استفاده برای بانوان
 • شکل زنجیر ترکیبی
 • ویژگی‌های ظاهری بدون ویژگی


 

گردنبند زنانه نقره فیورلی مدل N3984C
 

 • عیار 925 عیار
 • قابل استفاده برای بانوان
 • شکل زنجیر حلقه‌ای
 • توضیحات نگین و سنگ cubic zirconia
 • ویژگی‌های ظاهری نگین

گردنبند طلا 18 عیار زنانه قیراط کد GH385
 

 • قابل استفاده برای بانوان , دختران
 • عیار زنجیر کالا 18 عیار
 • طول زنجیر 42 سانتی‌متر
 • جنس زنجیر طلا
 • شکل زنجیر حلقه‌ای
 • نحوه بسته شدن زیورآلات ساده
 • عیار پلاک 18 عیار
 • جنس پلاک طلا
 • ویژگی‌های ظاهری نگین
 • توضیحات نگین و سنگ دارای نگین اتمی و وزن نگین روی طلا محاسبه نخواهد شد
 • جنس بسته‌بندی مقوا
 • نوع بسته‌بندی در دار


 

گردنبند طلا 18 عیار جواهری سون مدل 2090
 

 • قابل استفاده برای بانوان
 • عیار زنجیر کالا 18 عیار
 • طول زنجیر 45 سانتی‌متر
 • جنس زنجیر طلا
 • شکل زنجیر بافت
 • عیار پلاک 18 عیار
 • جنس پلاک طلا
 • رنگ پلاک طلایی
 • رنگ سنگ بی رنگ
 • قرمز
 • جنس سنگ اتم اتریش
 • ویژگی‌های ظاهری نگین
 • توضیحات نگین و سنگ اتم اتریش ، تراشی مانند تراش برلیان دارد و کیفیت اولیه خود را از دست نمی دهد
 • جنس بسته‌بندی مقوا
 • نوع بسته‌بندی در دار


 

گردنبند طلا 18 عیار زنانه کانیار گالری کد 1400
 

 • قابل استفاده برای بانوان
 • عیار زنجیر کالا 18 عیار
 • طول زنجیر 40 سانتی‌متر
 • جنس زنجیر طلا
 • شکل زنجیر حلقه‌ای
 • عیار پلاک 18 عیار
 • جنس پلاک طلا
 • رنگ پلاک طلایی
 • طرح زیور 2 مربع
 • سایر توضیحات 2 مربع
 • ویژگی‌های ظاهری قفل
 • جنس بسته‌بندی مقوا
 • وزن بسته‌بندی 100 گرم
 • نوع بسته‌بندی کشویی
 • ابعاد بسته‌بندی 6×6×6 سانتی‌مترگردنبند طلا 18 عیار زنانه قیراط کد GH385
 

 • قابل استفاده برای بانوان , دختران
 • عیار زنجیر کالا 18 عیار
 • طول زنجیر 42 سانتی‌متر
 • جنس زنجیر طلا
 • شکل زنجیر حلقه‌ای
 • نحوه بسته شدن زیورآلات ساده
 • عیار پلاک 18 عیار
 • جنس پلاک طلا
 • ویژگی‌های ظاهری نگین
 • توضیحات نگین و سنگ دارای نگین اتمی و وزن نگین روی طلا محاسبه نخواهد شد
 • جنس بسته‌بندی مقوا
 • نوع بسته‌بندی در دار


 

گردنبند طلا 18 عیار جواهری سون مدل 2090
 

 • قابل استفاده برای بانوان
 • عیار زنجیر کالا 18 عیار
 • طول زنجیر 45 سانتی‌متر
 • جنس زنجیر طلا
 • شکل زنجیر بافت
 • عیار پلاک 18 عیار
 • جنس پلاک طلا
 • رنگ پلاک طلایی
 • رنگ سنگ بی رنگ
 • قرمز
 • جنس سنگ اتم اتریش
 • ویژگی‌های ظاهری نگین
 • توضیحات نگین و سنگ اتم اتریش ، تراشی مانند تراش برلیان دارد و کیفیت اولیه خود را از دست نمی دهد
 • جنس بسته‌بندی مقوا
 • نوع بسته‌بندی در دار


 

گردنبند طلا 18 عیار زنانه کانیار گالری کد 1400
 

 • قابل استفاده برای بانوان
 • عیار زنجیر کالا 18 عیار
 • طول زنجیر 40 سانتی‌متر
 • جنس زنجیر طلا
 • شکل زنجیر حلقه‌ای
 • عیار پلاک 18 عیار
 • جنس پلاک طلا
 • رنگ پلاک طلایی
 • طرح زیور 2 مربع
 • سایر توضیحات 2 مربع
 • ویژگی‌های ظاهری قفل
 • جنس بسته‌بندی مقوا
 • وزن بسته‌بندی 100 گرم
 • نوع بسته‌بندی کشویی
 • ابعاد بسته‌بندی 6×6×6 سانتی‌متر

لینک کوتاه مقاله
لینک کپی شد

مقالات تازه

ابطال سند رسمی

ابطال سند رسمی

اعتراض ثالث اصلی و طاری چیست؟

اعتراض ثالث اصلی و طاری چیست؟

مسئولیت مالک نسبت به پرداخت بدهی های ملک

مسئولیت مالک نسبت به پرداخت بدهی های ملک

مروری بر وظایف مشاور حقوقی

مروری بر وظایف مشاور حقوقی

نکاتی مهم در مورد آب های غنی شده

نکاتی مهم در مورد آب های غنی شده

دعوای الزام به صورت مجلس تفکیکی چیست؟

دعوای الزام به صورت مجلس تفکیکی چیست؟

دعوای الزام به تنظیم سند اعیانی چیست؟

دعوای الزام به تنظیم سند اعیانی چیست؟

موارد استفاده و عوارض اریترومایسین

موارد استفاده و عوارض اریترومایسین

الزام به تنظیم سند رسمی اجاره چیست؟

الزام به تنظیم سند رسمی اجاره چیست؟

موارد استفاده و عوارض لورازپام

موارد استفاده و عوارض لورازپام

با یوگا کمر درد خود را درمان کنید

با یوگا کمر درد خود را درمان کنید

علل و درمان بیماری اندومتریوز

علل و درمان بیماری اندومتریوز

بهترین مواد غذایی مناسب بارداری

بهترین مواد غذایی مناسب بارداری

کاهش وزن سریع با صبحانه مناسب

کاهش وزن سریع با صبحانه مناسب

مشاوره وکیل حقوقی در چه زمینه هایی است؟

مشاوره وکیل حقوقی در چه زمینه هایی است؟

چه دعواهایی نیاز به دخالت وکیل دعاوی تجاری دارند؟

چه دعواهایی نیاز به دخالت وکیل دعاوی تجاری دارند؟

خطرات چربی شکمی

خطرات چربی شکمی

تشخیص انحراف چشم تا درمان آن

تشخیص انحراف چشم تا درمان آن

جرایم سایبری کدم‌اند و دلایل بروز آن ها

جرایم سایبری کدم‌اند و دلایل بروز آن ها

مراحل طرح شکایت از پزشک به کمک وکیل دعاوی پزشکی دارویی

مراحل طرح شکایت از پزشک به کمک وکیل دعاوی پزشکی دارویی

موارد مهم در خصوص انتخاب وکیل دعاوی بانکی

موارد مهم در خصوص انتخاب وکیل دعاوی بانکی

علل، علایم و درمان فتق دیسک بین مهره ای

علل، علایم و درمان فتق دیسک بین مهره ای

چگونه فیلتر تصفیه آب بسازیم؟

چگونه فیلتر تصفیه آب بسازیم؟

راهکارهای مفید و موثر برای درمان سریع‌تر اسهال

راهکارهای مفید و موثر برای درمان سریع‌تر اسهال

خواص و مزایای مصرف امگا ۶

خواص و مزایای مصرف امگا ۶

مطالب مرتبط

هولدینگ بازرگانی بلوط