راهنمای خرید کاروان ثابت (Buying Static Caravans)


پس فکر می کنید می خواهید یک کاروان ثابت بخرید؟ انتخاب خوب. در حالی که در مورد #زندگی و زندگی در جاده ها حرف های زیادی برای گفتن وجود دارد، دلایل زیادی برای خرید یک کاروان ثابت نیز وجود دارد. پایه شما دائمی است، بنابراین می ت...


پس فکر می کنید می خواهید یک کاروان ثابت بخرید؟ انتخاب خوب. در حالی که در مورد #زندگی و زندگی در جاده ها حرف های زیادی برای گفتن وجود دارد، دلایل زیادی برای خرید یک کاروان ثابت نیز وجود دارد. پایه شما دائمی است، بنابراین می توانید به راحتی آن را تزئین کنید و تمام کیت مورد نظر خود را برای تعطیلات خود داشته باشید. تخته‌های موج‌سواری، ملحفه‌های تخت، کیت آشپزخانه... همه آن‌ها را در کاروان ثابت خود نگه دارید و تعطیلات خود را در ثانیه‌ای که رسیدید آغاز کنید.

جهت مشاهده و خرید انواع صندلی CP کلیک کنید

استاتیک همچنین برای استفاده به عنوان چاله، برای فرار به زمانی که دوست دارید، عالی هستند. آخرین لحظه آخر هفته دور؟ چند هفته کنار ساحل در تابستان؟ چند ماه زندگی در ایستا برای تغییر صحنه؟ همه به راحتی با استاتیک امکان پذیر است. بهترین از همه این است که می توانید کاروان ثابت خود را در زمانی که از آن استفاده نمی کنید اجاره کنید و تا 10000 پوند در سال درآمد داشته باشید.

مانند خرید یک کمپروان یا سایر RV ها، هنگام خرید یک کاروان ثابت باید به چند نکته توجه کنید. ما این را در چندین مقاله پوشش خواهیم داد، اما در حال حاضر، یک مرور سریع.

در خرید کاروان ثابت به چه نکاتی توجه کنم؟


مهمترین چیزی که اکثر مردم باید در نظر بگیرند، بودجه است، که معمولاً به این سؤال منجر می شود: آیا یک استاتیک جدید می خرید یا کارکرده؟ ما در راهنمای Buying Static Caravans به آن اشاره می کنیم، اما در حال حاضر، در اینجا چیزهای دیگری وجود دارد که باید در مورد آنها فکر کنید.

چرا کاروان ایستا می خواهید؟


این ممکن است یک سوال بیش از حد ساده به نظر برسد، اما در واقع فکر کردن با دقت در مورد اینکه چرا یک کاروان ثابت می‌خواهید و برای چه چیزی از آن استفاده خواهید کرد، به یافتن استاتیک مناسب برای شما کمک می‌کند.

جهت مشاهده و خرید انواع کالسکه سی پی CP کلیک کنید

آیا ون می‌خواهید که بتوانید هر چقدر که دوست دارید از آن استفاده کنید یا بیشتر سرمایه‌گذاری است که آن را رها کنید؟ آیا در حال خرید یک کاروان ثابت به عنوان پایه برای یک مکان خاص هستید، در این صورت باید به این فکر کنید که آیا از کاروان خارج از فصل استفاده خواهید کرد؟ آیا می خواهید از استاتیک خود به عنوان یک استراحت آرام یا برای تعطیلات خانوادگی پر جنب و جوش با افراد زیادی در اطراف استفاده کنید؟ همه اینها می تواند بر تصمیم شما تأثیر بگذارد.

کاروان ثابت خود را کجا می خواهید؟


ما در زیر به پارک‌های کاروان ثابت می‌پردازیم، اما در حال حاضر، مکان کلی را در نظر بگیرید. شهر ساحلی یا بیرون در حومه شهر؟ چند ساعت با ماشین فاصله دارید یا درست پایین جاده؟ تا زمانی که امکانات زیادی در نزدیکی وجود داشته باشد، اصلاً در هر جایی هستید؟ خارج از مسیر مورد ضرب و شتم برای تعطیلات تقریبا وحشی؟

جهت مشاهده و خرید انواع صندلی انتقال کلیک کنید

هنگامی که نوع مکان مورد نظر خود را شناختید، شروع به بررسی تنظیمات خاص، مانند ساحل ولز یا ناحیه دریاچه کنید.


چقدر هزینه دارد؟


فروش کاروان ایستا فقط مربوط به هزینه خود استاتیک نیست. خرید یک کاروان ثابت، نو یا دست دوم، هزینه های مرتبطی را به همراه دارد که باید در نظر بگیرید.

این شامل:

هزینه های پارک کاروان: به احتمال زیاد کاروان ثابت خود را در یک کاروان یا پارک تعطیلات قرار دهید. هزینه های سالانه برای این متفاوت است، اما معمولا در محدوده 2500 پوند تا 5000 پوند است. برای راهنمایی خوب در مورد هزینه های سایت پارک تعطیلات به این سایت مراجعه کنید. هزینه های تخمینی سایت Haven برای سال 2020 در اینجا آمده است.
بیمه کاروان ثابت: یک امر ضروری است، به خصوص اگر کاروان را در اختیار استخدام کنندگان قرار می دهید. این معمولاً در هزینه های سایت پوشش داده می شود، اما دوباره بررسی کنید.
گاز، آب و برق
مبلمان و وسایل: اگر یک ون جدید بخرید، می‌خواهید آن را بچینید و آن‌طور که دوست دارید تزئین کنید. خرید یک کاروان استاتیک دست دوم می تواند از این نظر ارزان تر باشد، اما احتمالاً می خواهید چیزهای اضافی اضافه کنید.
محتویات و تجهیزات: بله، شما می توانید بسیاری از چیزهایی را که نیاز دارید از خانه بیاورید، اما باید چیزهایی بخرید تا ون خود را راحت و راحت کنید، به خصوص اگر یک ون کاملا نو بخرید. تابه، بشقاب، حوله، ملحفه، لحاف و بالش، اقلام کمد غذا، تلویزیون، بازی و تجهیزات نظافتی تنها چند موردی هستند که می توانند در لیست شما باشند. همچنین ممکن است بخواهید یک تخته موج‌سواری/کیت ورزشی/دوچرخه یدکی داشته باشید تا زمانی که در ون هستید از آن استفاده کنید.

جهت مشاهده و خرید انواع بالابر بیمار (لیفت بیمار) کلیک کنید


نگهداری و تعمیرات: امیدواریم ون شما در شرایط خوبی باقی بماند، اما توصیه می کنیم همیشه مقداری پول برای تعمیرات اضطراری کنار بگذارید.

به یاد داشته باشید که بسته به اینکه کاروان خود را در کدام پارک تعطیلات قرار می دهید، ممکن است هزینه های تفریحی مرتبط باشد. برخی از پارک ها همه چیز را شامل می شوند، اما برای برخی باید بودجه ای برای مواردی مانند استفاده از استخر/اسپا، کرایه تجهیزات بازی و سرگرمی در نظر بگیرید.

پیدا کردن یک پارک کاروان ثابت


هنگامی که مکان ایده‌آل کاروان ساکن خود را برای قرارگیری (مثلاً ساحل جنوبی، اسکاربرو، مرزهای اسکاتلند) و نوع تعطیلات مورد نظر خود (به عنوان مثال، آرام، شلوغ، خانوادگی) دانستید، با توجه به بودجه سالانه خود به پارک‌ها نگاه کنید. هزینه ها

پارک‌هایی که هزینه بیشتری دریافت می‌کنند معمولاً شامل ورود رایگان یا تخفیف به امکانات تفریحی و سرگرمی می‌شوند - این ممکن است بسته به اینکه ون شما کجاست و برای چه کاری از آن استفاده می‌کنید، برای شما مهم باشد یا نباشد.

تعطیلات با کودکان در ساحل کورنیش به مدت سه هفته در هر تابستان می تواند به این معنی باشد که بیشتر روزها بیرون خواهید بود، بنابراین نیازی نیست هزینه های اوقات فراغت پارک را در نظر بگیرید. پارکی که هر آخر هفته به آن می‌روید ممکن است جایی باشد که می‌خواهید از اسپا استفاده کنید یا یک وعده غذایی با تخفیف در رستوران پارک میل کنید.

پارک های منطقه خود را مرور کنید، زنگ بزنید و سؤال بپرسید، و قبل از تصمیم گیری به بازدید بروید. بازدید خود را زمان‌بندی کنید تا ببینید پارک و منطقه محلی در آن زمان چگونه است - برای مثال، اگر به میخانه‌ها، رستوران‌ها و تفریحات شبانه علاقه دارید، در آخر هفته از آن بازدید کنید.

جهت مشاهده و خرید انواع اتوکلاو کلیک کنید

در مورد قوانین موجود در سایت نیز بپرسید: آیا اجازه دادن مجاز است، آیا بچه ها می توانند بدون شما از استخر استفاده کنند، آیا سگ ها باید سرنخ باشند؟
Phoenix Delta در Camplify

انتخاب کاروان ثابت خود


شما گزینه های زیادی برای فروش کاروان ایستا دارید، چه نو و چه دست دوم. پارکی که انتخاب می‌کنید می‌تواند کاروان‌های ثابت برای فروش در محل داشته باشد، یا ممکن است بخواهید از سایت خریداری کنید و استاتیک خود را به آنجا منتقل کنید. همچنین می توانید از یک شرکت فروش کاروان (در محل یا خارج از محل) استفاده کنید یا از طریق مجلات تجاری مانند AutoTrader خرید کنید. سپس به مسائل عملی فکر کنید تا انتخاب خود را محدود کنید:

چند تا اتاق خواب؟ آیا فضای اضافی برای خواب در اتاق نشیمن می خواهید؟ (اگر چنین است، آیا اتاقی برای کمپ یا تخت هوا دارید؟)
چگونه می خواهید فضا را چیدمان کنید - آشپزخانه بزرگتر اما اتاق خواب های کوچکتر، یا آشپزخانه کوچک اما با فضای نشیمن بزرگ؟
آیا قصد دارید اجاره فرعی بدهید؟
آیا باید بخشی از ون را متناسب با نیازهای دسترسی مهمانان تطبیق دهید؟
هنوز در مورد خرید یک کاروان ثابت مطمئن نیستید؟ در عوض یکی را برای تعطیلات استخدام کنید تا قبل از خرید امتحان کنید. ما کاروان‌ها و اقامتگاه‌های ساکن در سراسر بریتانیا داریم: فهرست‌های متعدد ما را در اینجا مرور کنید.

 


نویسنده: شقایق کلهر
لینک کوتاه مقاله
لینک کپی شد

مقالات تازه

ابطال سند رسمی

ابطال سند رسمی

اعتراض ثالث اصلی و طاری چیست؟

اعتراض ثالث اصلی و طاری چیست؟

مسئولیت مالک نسبت به پرداخت بدهی های ملک

مسئولیت مالک نسبت به پرداخت بدهی های ملک

مروری بر وظایف مشاور حقوقی

مروری بر وظایف مشاور حقوقی

نکاتی مهم در مورد آب های غنی شده

نکاتی مهم در مورد آب های غنی شده

دعوای الزام به صورت مجلس تفکیکی چیست؟

دعوای الزام به صورت مجلس تفکیکی چیست؟

دعوای الزام به تنظیم سند اعیانی چیست؟

دعوای الزام به تنظیم سند اعیانی چیست؟

موارد استفاده و عوارض اریترومایسین

موارد استفاده و عوارض اریترومایسین

الزام به تنظیم سند رسمی اجاره چیست؟

الزام به تنظیم سند رسمی اجاره چیست؟

موارد استفاده و عوارض لورازپام

موارد استفاده و عوارض لورازپام

با یوگا کمر درد خود را درمان کنید

با یوگا کمر درد خود را درمان کنید

علل و درمان بیماری اندومتریوز

علل و درمان بیماری اندومتریوز

بهترین مواد غذایی مناسب بارداری

بهترین مواد غذایی مناسب بارداری

کاهش وزن سریع با صبحانه مناسب

کاهش وزن سریع با صبحانه مناسب

مشاوره وکیل حقوقی در چه زمینه هایی است؟

مشاوره وکیل حقوقی در چه زمینه هایی است؟

چه دعواهایی نیاز به دخالت وکیل دعاوی تجاری دارند؟

چه دعواهایی نیاز به دخالت وکیل دعاوی تجاری دارند؟

خطرات چربی شکمی

خطرات چربی شکمی

تشخیص انحراف چشم تا درمان آن

تشخیص انحراف چشم تا درمان آن

جرایم سایبری کدم‌اند و دلایل بروز آن ها

جرایم سایبری کدم‌اند و دلایل بروز آن ها

مراحل طرح شکایت از پزشک به کمک وکیل دعاوی پزشکی دارویی

مراحل طرح شکایت از پزشک به کمک وکیل دعاوی پزشکی دارویی

موارد مهم در خصوص انتخاب وکیل دعاوی بانکی

موارد مهم در خصوص انتخاب وکیل دعاوی بانکی

علل، علایم و درمان فتق دیسک بین مهره ای

علل، علایم و درمان فتق دیسک بین مهره ای

چگونه فیلتر تصفیه آب بسازیم؟

چگونه فیلتر تصفیه آب بسازیم؟

راهکارهای مفید و موثر برای درمان سریع‌تر اسهال

راهکارهای مفید و موثر برای درمان سریع‌تر اسهال

خواص و مزایای مصرف امگا ۶

خواص و مزایای مصرف امگا ۶

مطالب مرتبط

هولدینگ بازرگانی بلوط