راهنمای نهایی برای انتخاب بهترین استندر برای کودکان


کیفیت زندگی برای کودکان معلول به طور قابل توجهی و مثبت از طریق ارتباط اجتماعی و احساس تعلق تأثیر می گذارد. مربی کودکان مشارکت در کلاس، لذت بردن از فعالیت های اوقات فراغت و تعامل با همسالان را افزایش می دهد. این قطعه از تجه...


راهنمای نهایی برای انتخاب بهترین استندر برای کودکان


کیفیت زندگی برای کودکان معلول به طور قابل توجهی و مثبت از طریق ارتباط اجتماعی و احساس تعلق تأثیر می گذارد. مربی کودکان مشارکت در کلاس، لذت بردن از فعالیت های اوقات فراغت و تعامل با همسالان را افزایش می دهد. این قطعه از تجهیزات به کودکانی که فلج هستند یا مشکلات حرکتی دیگری دارند، کمک می کند تا بایستند، که به بهبود عملکرد ریوی، رشد اسکلتی عضلانی، حرکت روده و کنترل وضعیت بدن کمک می کند. یک متخصص اطفال همچنین به آنها کمک می‌کند تا حد امکان در فعالیت‌های خانه و مدرسه شرکت کنند و در ایجاد ارتباطات معنادار با دیگران که از طریق تجربیات مشترک ایجاد شده‌اند، کمک کند.

استندر اطفال چیست؟


استندر اطفال یک قطعه درمانی از تجهیزات تطبیقی است که به کودکان با محدودیت های فیزیکی کمک می کند تا بایستند. مشکلات رایجی که کودکانی که دارای اختلالاتی هستند که تحرک مستقل را محدود می کند شامل شکستگی، یبوست، دررفتگی مفصل ران، سفت شدن تاندون ها، گچ گیری و بریس است. این مسائل را می توان با صرف زمان در یک استندر اطفال با تحمل وزن روی پاها درمان کرد. این قاب است که کاربر را در موقعیت های مختلف از جمله عمودی، دراز کشیدن روی شکم یا دراز کشیدن به پشت نگه می دارد. پایه اطفال، همچنین به عنوان یک پایه انطباقی یا قاب ایستاده شناخته می شود، پشتیبانی تحمل وزن را برای تقویت تحرک کاربر فراهم می کند.

جهت مشاهده و خرید انواع استندینگ برد کلیک کنید

انواع استندر اطفال


استندر مستعد کودکان

در حالت ایستاده مستعد، کاربر به سمت جلو متمایل می شود و تمام وزن بدن توسط ایستاده در وضعیت عمودی پشتیبانی می شود. این طراحی امکان تعامل با همتایان در سطح چشم را فراهم می کند در حالی که هنوز پشتیبانی کافی از تنه دارد. ایستادن‌های مستعد برای کودکانی که دارای انقباض باسن و زانو هستند، به خوبی کار می‌کنند و این امکان را فراهم می‌کنند که در حالت خمیده در مدت زمان طولانی بایستند تا دامنه حرکتی آنها بهبود یابد. یک ایستاده مستعد کودکان همچنین به درگیر شدن عضلات بازکننده گردن و تنه برای بالا نگه داشتن سر کمک می کند، فشار را برای کودکانی که در غیر این صورت روی ویلچر قرار می گرفتند، کاهش می دهد، و انتقال آسان را برای کودکانی که کنترل خوبی بر گردن و سر دارند، تسهیل می کند.

طرفداران
برای بچه های کوچکی که به راحتی داخل و خارج از پایه بلند می شوند عالی است
ردپایی کوچکتر از ایستاده های به پشت یا دراز کشیده
قیمت جذاب
منفی

جهت مشاهده و خرید انواع تخت ایستا کلیک کنید


زمانی که کاربران آنقدر بزرگ هستند که نمی‌توانند وارد و خارج شوند، انتقال چالش‌برانگیزتر است
بهترین انتخاب برای کودکان بدون کنترل خوب گردن و سر نیست.

استندر به پشت خوابیدن کودکان

با ارائه بهترین حمایت برای کودکانی که کنترل کمی بر سر دارند یا اصلاً کنترل سر ندارند، یک ایستاده به پشت خوابیده می‌تواند تمام وزن کودک را که صاف یا تقریباً صاف روی پشت دراز کشیده است، پشتیبانی کند. سپس ایستاده هر بار به سمت وضعیت عمودی تنظیم می شود و به تدریج روی پاهای کودک وزن می آورد. این طرح برای مراقبین کودکانی که برای همه جابه‌جایی‌ها به کمک کامل نیاز دارند، ساده‌ترین طرح است، به‌ویژه نوجوانان و بزرگسالان جوانی که سنگین‌تر هستند و بلند کردن آن‌ها سخت‌تر است.

جهت مشاهده و خرید انواع گیت ترینر کلیک کنید

طرفداران
پشتیبانی خلفی برای بهبود کنترل تنه و سر
پشتیبانی از کاربران با تون عضلانی پایین
انتقال آهسته عمودی به تدریج وزن بیشتری را روی پاها وارد می کند
منفی
با کاهش دامنه حرکتی اکستنشن زانو به سختی می توان به موقعیت بهینه دست یافت
کاهش تحمل وزن در پاها زمانی که ایستاده کاملاً قائم نیست.

ایستاده عمودی/عمودی کودکان

ایستاده عمودی که به عنوان ایستاده ایستاده نیز شناخته می شود، همیشه در وضعیت کاملاً عمودی قرار دارد و جلوی بدن را پشتیبانی می کند. یک ایستاده عمودی مانند یک ایستاده مستعد به جلو متمایل نمی شود. پایه های ایستاده به فضای کمتری نسبت به پایه های خوابیده یا خوابیده نیاز دارند، قطعات حمایتی کمتری دارند و هزینه کمتری نیز دارند. این پایه‌ها با بچه‌های خیلی کوچک که می‌توانند به راحتی بلند شوند و بیرون بیایند، بهترین کار را دارند، در حالی که بچه‌های بزرگ‌تر معمولاً با کمک تکیه‌گاه‌های پا، زانو و عقب از حالت نشسته به حالت ایستاده منتقل می‌شوند. هنگامی که به یک میز یا پیشخوان نزدیک می شود، این نوع ایستاده به تسهیل مشارکت در فعالیت های خانه یا کلاس کمک می کند.

استندر با طرح های خاص


کودکان و نیازهای آنها منحصر به فرد است. آنچه برای یک کودک عالی است ممکن است برای کودک دیگر مفید نباشد. و آنچه در یک برهه زمانی به خوبی کار می‌کند، ممکن است مزایای مشابهی را با رشد و تکامل کودک ارائه نکند. هنگام انتخاب یک پایه مخصوص کودکان، چندین گزینه طراحی وجود دارد که امکان ایجاد یک تجربه کاربری شخصی و متناسب با نیازهای کودک شما را فراهم می کند.

ثابت

ایستاده ثابت که به آن ایستاده ثابت یا غیرفعال نیز می گویند، نمی تواند خودکششی شود. اگر کودک اصلا نمی تواند بایستد، این انتخاب خوبی است. یک مراقب می تواند با کمک چرخ های کوچکتر کودک را حرکت دهد، اگر ایستاده آنها را داشته باشد، اما کودک نمی تواند به طور مستقل حرکت کند. این نوع ایستاده به طور کامل بر روی مزایای درمانی ایستادن در حالی که به خوبی حمایت می شود متمرکز است، و می توان روی آن حساب کرد که چندین نقطه حمایتی برای نگه داشتن کودکی که نمی تواند به طور مستقل وزن را به طور ایمن و راحت تحمل کند، فراهم می کند. برای کودکانی که کنترل سر و گردن خوبی دارند بهتر است.

جعبه ایستاده

جهت مشاهده و خرید انواع تخت تراکشن کلیک کنید

 

یک جعبه ایستاده انفرادی که شبیه یک سکوی سرپوشیده است، یک ایستاده غیرفعال مقاوم در برابر نوک است که برای کودکان و بزرگسالانی که تازه شروع به ایستادن مستقل برای مدتی در حین کار روی چیزی می‌کنند، پشتیبانی ملایمی را فراهم می‌کند. جعبه ایستاده یک قطعه عالی از تجهیزات تطبیقی در محل کار، در مدرسه یا در یک محیط درمانی است.

طرفداران
تعامل اجتماعی را ترویج می کند
قدرت و دامنه حرکتی طولانی مدت را بهبود می بخشد
تسکین مشکلات پوستی ناشی از فشار ناشی از نشستن روی ویلچر
منفی
برای کودکانی که نمی توانند سر خود را بالا نگه دارند، بهترین انتخاب نیست
برای مراقبان در هنگام انتقال بچه های بزرگتر به اندازه ایستادن به پشت خوابیده آسان نیست

استفاده در فضای باز

یک پایه مخصوص کودکان که دارای تعلیق و دوام برای رسیدگی به زمین های ناهموار است، بازی و کاوش در فضای باز را ممکن می کند. پایه استفاده در فضای باز سطحی از استقلال و استقلال را برای کاربرانی فراهم می کند که توانایی حرکت خود را در زمین های ناهموار و شرکت در فعالیت های فیزیکی بیشتر با همسالان دارند.

جهت مشاهده و خرید انواع ایست آسان (ایزی استند easy stand) کلیک کنید

کاملا قابل تنظیم

پایه‌دار با نیازهای ویژه کودکان که دارای چندین نقطه تنظیم و فهرست طولانی از لوازم جانبی اختیاری است به شما کمک می‌کند پایه‌ای بسازید تا با موقعیت و نیازهای پشتیبانی هر کاربر سازگار شود و با آن کار کند. پایه‌ای که کاملاً قابل تنظیم است می‌تواند سطح پشتیبانی را برای افزایش توانایی کاربر برای ایستادن تغییر دهد.

طراحی غیر پزشکی

برخی از بچه‌ها محدودیت‌های فیزیکی ندارند که به حمایت زیادی نیاز دارد، اما از ایمن شدن در یک ایستاده سود می‌برند. ایده آل برای بچه ها در کلاس های درس، مراکز مراقبت یا در خانه، این نوع ایستاده به کودک کمک می کند بهتر در اطراف حرکت کند و با تلاش بسیار کمتر بایستد.

پیوست میز اختیاری

پایه‌هایی با یک میز میز اختیاری، پشتیبانی مناسبی را در مدرسه برای دانش‌آموزان جوان فراهم می‌کنند تا وزن را از طریق پاها تحمل کنند. این به کودک اجازه می دهد تا در کنار همکلاسی هایش هم سطح چشم باشد و از یک میز داخلی برای کارهای مدرسه، میان وعده ها یا سایر فعالیت های معمولی که نیاز به سطح سخت دارند لذت ببرند. توانایی شرکت در فعالیت ها، در کنار همسالان، فراگیر بودن را در کلاس ارتقا می دهد.

جهت مشاهده و خرید انواع یخچال آزمایشگاهی کلیک کنید

با وضعیت های مایل، خوابیده و عمودی بایستید

یک پایه قابل تنظیم 3 در 1 را می توان در محیط مدرسه یا درمان برای خدمات رسانی به چند کودک استفاده کرد. یا اگر با یک کودک استفاده شود، این طرح امکان پشتیبانی فردی را با توجه به توانایی های خود کودک فراهم می کند. گزینه های موقعیت یابی چندگانه به هر کودکی در جایی که هستند خدمت می کنند، با این هدف که به هر کاربر کمک کند تا به وضعیت عمودی تر پیشرفت کند.

قاب قابل رشد

پایه ای با قاب قابل رشد را می توان به گونه ای تنظیم کرد که کاربران با اندازه های مختلف و همچنین رشد کودکان را در خود جای دهد. کاربران رشد خواهند کرد و توانایی های آنها تغییر خواهد کرد. پایه‌ای که می‌تواند با تغییر اندازه و نیازهای پشتیبانی سازگار شود، نسبت به پایه‌هایی که قابل تنظیم نیستند، چیزهای بیشتری برای ارائه دارد. سرمایه‌گذاری روی تجهیزاتی که به دلیل سازگاری، عمر مفید طولانی‌تری دارند، در آینده به کاربران و مراقبان آنها خدمت خواهند کرد.

اندازه کودک

مداخله زودهنگام اغلب کلید پیشرفت کودکان با نیازهای ویژه است. ایستاده ای که می تواند به کودک یک ساله خدمت کند، می تواند بر رشد قدرت و تعادل مورد نیاز برای رسیدن به حداکثر توانایی تحمل وزن و افزایش تحرک با رشد کودک تأثیر بگذارد.

جهت مشاهده و خرید انواع بالابر بیمار (لیفت بیمار) کلیک کنید

تقویت بدن

کاهش قدرت و توانایی برای تحمل وزن یک چالش رایج برای کودکان و بزرگسالان جوانی است که از ایستادن سود می برند. پایه‌ای که به عنوان یک تقویت‌کننده بدن دو چندان می‌شود، مزایای درمانی بیشتری برای کاربرانی که نیاز به ایجاد قدرت و توانایی تحمل وزن در اندام‌های تحتانی خود دارند، دارد.

جهت مشاهده و خرید انواع بالابر تاشو بیمار کلیک کنید

بنشین و بایست

مدل های نشستن و ایستادن باعث ایجاد تون عضلات، اعتماد به نفس و استقلال می شود. پایه ای که به عنوان یک صندلی عمل می کند و سپس به کاربر اجازه می دهد تا به حالت ایستاده حرکت کند، انتقال آسان بین نشستن و ایستادن را تسهیل می کند. افزایش قدرت و ارائه گزینه های تحرک مستقل به تجربه کلاس درس بهتر برای کاربر کمک می کند.

چند ایستاده

این مدل ها یک کلاس درس یا فضای درمانی را برای خدمت به چند کودک که نیاز به حمایت ایستاده دارند با یک ایستگاه گروهی برای کار یا بازی مجهز می کنند. این امر حمایت فیزیکی مورد نیاز کودکان را همراه با تعامل اجتماعی ارزشمند، فرصت های یادگیری و یک کار گروهی یا فضای بازی در حالی که آنها در یک برنامه ایستاده شرکت می کنند، فراهم می کند.

جهت مشاهده و خرید انواع ویلچر کامفورت کلیک کنید

استانداردهای شرایط پزشکی خاص


هنگامی که کودکی با یک یا چند معلولیت زندگی می کند، باید از هر فرصتی برای کمک به کودک برای رسیدن به پتانسیل کامل خود استفاده کرد و به او اجازه داد بالاترین سطح رضایت از زندگی را داشته باشد. استندر اطفال که برای افزایش کیفیت زندگی و سلامت مطلوب کودک با نیازهای ویژه اختصاص داده شده است، می تواند تأثیر زیادی بر کیفیت زندگی داشته باشد.

جابجایی با ویلچر

یک پایه خوابیده به پشت قابل تنظیم اطفال را می توان به صورت افقی قرار داد تا جابجایی از ویلچر را برای یک مراقب آسان تر کند. هنگامی که کودک در حالی که صاف دراز کشیده است محکم می شود، پایه ایستاده کج می شود تا کاربر در سطح چشم با همسالان و همکلاسی هایش ایستاده باشد.

جهت مشاهده و خرید انواع تخت کششی مکانیکی کلیک کنید

قاب گهواره ای

با اختلال حرکتی کلیشه ای یا تکان دادن بدن، فرد درگیر حرکات تکراری، اغلب ریتمیک، اما بی هدف می شود. این بیماری بیشتر در کودکان مبتلا به اوتیسم، ناتوانی های ذهنی یا ناتوانی های رشدی شایع است. این حرکات معمولاً یک مکانیسم خود تسکین دهنده هستند و اغلب در صورت استرس، ناامیدی یا بی حوصلگی فرد افزایش می یابد. یک قاب ایستاده برای کودکان که این خودآرامبخشی را امکان پذیر می کند می تواند به آرام نگه داشتن کودک کمک کند، به خصوص زمانی که در یک موقعیت اجتماعی یا گروهی تحت استرس است.

درمان تنفسی و درناژ وضعیتی

هنگامی که ترشحات ریه حرکت نمی کند و باعث احتقان ریه می شود، قرار دادن کودک در وضعیتی که گرانش به تخلیه نایژه-ریوی کمک می کند به پاک نگه داشتن ریه ها کمک می کند. یک پایه مخصوص کودکان که می تواند از عمودی به 15 درجه گذشته از افقی متمایل شود، موقعیت عالی را برای حمایت از درمان تنفسی و تسهیل درناژ وضعیتی ایجاد می کند.

جهت مشاهده و خرید انواع تخت بیمارستانی کلیک کنید

مداخله زودهنگام

از آنجایی که مداخله زودهنگام اغلب می‌تواند مشکلات حرکتی طولانی‌مدت را از بین ببرد، ارائه حمایت از ایستادن برای کودکان خردسال می‌تواند مشکلات ایستادن یا راه رفتن را در سنین بالا کاهش دهد یا از بین ببرد. یک پایه قابل تنظیم برای کودکان که به راحتی می چرخد، از درهای استاندارد عبور می کند و مشارکت در فعالیت های کلاس را تسهیل می کند، یک انتخاب عالی برای استفاده در مدرسه است.

کودکان غیر تحمل کننده وزن و قطع عضو

برای کودکانی که نمی‌توانند وزنی را تحمل کنند، یک پایه صندلی با یک پد صندلی طراحی شده برای نگه داشتن وزن آنها به آنها این امکان را می‌دهد تا به جای نشستن روی ویلچر، عمودی و در سطح چشم همسالان خود قرار بگیرند. قابلیت تنظیم برای اطمینان از ارائه پشتیبانی مناسب برای حفظ ایمنی و راحتی کاربر کلیدی است.

پیشرانه پا

حرکت مستقل خود به توسعه مهارت های عصبی و حرکتی کمک می کند. یک پایه مخصوص اطفال که فرصتی برای خودکشی و لذت بردن از کاوش بدون دست در محیط اطراف را فراهم می کند، برای کودکانی که چالش های حرکتی دارند بسیار سودمند است.

خودکششی

مهم است که همه کودکان از سنین پایین قبل از ایجاد انقباضات شروع به ایستادن کنند و ایستادن مزیت بیشتری از تعامل با همسالان در سطح چشم است که ارتباطات و ارتباطات اجتماعی را تقویت می کند. بچه‌هایی که می‌توانند روی ویلچر حرکت کنند، کاندیدای عالی برای ایستادن‌هایی با چرخ‌های بزرگ هستند که به آن‌ها اجازه می‌دهد به طور مستقل به اطراف بچرخند و با دوستان و همکلاسی‌های خود دنیای خود را کشف کنند.

ویژگی هایی که قبل از خرید باید در نظر بگیرید


خودکششی یا هل داده شده
توانایی خودکشی سطحی از استقلال را به کودک می دهد و در عین حال مراقب را از مدیریت نیازهای حرکتی کودک رها می کند. ایستاده های خودکششی به بچه ها اجازه می دهند به جایی که می خواهند بروند. اگر کودکی نتواند حرکت مستقل را مدیریت کند، یک ایستاده اطفال که تحت فشار قرار می‌گیرد به مراقبی نیاز دارد که مسئول انتقال کودک از مکانی به مکان دیگر است.

جهت مشاهده و خرید انواع اتوکلاو کلیک کنید

سینی
برای کار در کلاس، فعالیت‌های سرگرم‌کننده و حتی غذا خوردن، یک سینی متصل به پایه اطفال، آن را نه تنها یک کمک حرکتی، بلکه یک سطح کار کاربردی نیز می‌سازد.

تجهیزات جانبی
نیازهای کودکان با رشد و پیشرفت تغییر می کند. پایه اطفال که دارای لوازم جانبی است که به راحتی نصب و تعویض می شوند، پشتیبانی مناسب را حتی با تکامل توانایی ها و نیازهای کودک فراهم می کند.

مدرسه، خانه یا هر دو
به عنوان یک قطعه بزرگ از تجهیزات، انتظار اینکه یک ایستاده از مدرسه به خانه برای جلسات درمانی برود، همیشه واقع بینانه نیست. در دسترس بودن و توانایی یک مراقب برای بارگیری و پیاده کردن کودک بر روی پایه باید در نظر گرفته شود. ایستاده‌های به پشت که در ارتفاع کمر بار می‌شوند و کاملاً صاف می‌شوند، معمولاً کمترین فشار فیزیکی را به مراقبین وارد می‌کنند. اگر قرار است یک پایه بین مدرسه و خانه حمل شود، ارتفاع، قابلیت تاشو و قابلیت حمل همه عوامل هستند. سطوح مختلف کف و عرض درها که می توانند بر مانورپذیری تأثیر بگذارند نیز ملاحظاتی هستند. برای استفاده در کلاس درس، یک استندر ممکن است به چند کودک در یک روز خدمت کند، بنابراین قابلیت تنظیم در انتخاب خرید مدارس نقش برجسته ای خواهد داشت.

گنجایش وزنی
برای اطمینان از تناسب راحت و مهمتر از همه ایمنی، نباید از ظرفیت وزن تجاوز کرد. اندازه گیری های دقیق لازم است تا اطمینان حاصل شود که پایه اطفال اندازه مناسبی دارد.

پشتیبانی حداقل، متوسط ​​یا حداکثر
میزان پشتیبانی مورد نیاز به طور چشمگیری بر گزینه های خرید شما تأثیر می گذارد. کنترل سر و عملکرد بالاتنه بیشترین تاثیر را در این انتخاب دارد. بسیاری از پایه ها را می توان در بیش از یک موقعیت پیکربندی کرد، که بسیار ارزشمند است زیرا تحمل ایستادن و کنترل سر کودک ممکن است در طول زمان بهبود یابد. با سطوح مختلف پشتیبانی موجود، نیازهای فعلی و پیش بینی شده کودک باید در هنگام خرید پایه مخصوص کودکان در نظر گرفته شود. هدف این است که با گذشت زمان نیاز به حمایت کمتری داشته باشیم تا بچه‌ها بتوانند به سطح مستقل‌تری از تحرک منتقل شوند.

بسته ها در مقابل Standers سفارشی
یک گزینه از پیش بسته‌بندی شده ارزان‌تر است و می‌تواند برای طیف وسیع‌تری از کاربران در محیطی که بیش از یک کودک در یک روز از پایه استفاده می‌کنند، مناسب باشد. برای تجهیزاتی که تنها توسط یک کودک استفاده می شود، ایجاد یک راه حل سفارشی گران تر است، اما تناسب عالی آن تضمین شده است.

قاب قابل تنظیم
یک قاب قابل تنظیم گزینه هایی را برای خدمت به چند کودک در یک روز یا رشد ساده همراه با یک کودک فراهم می کند. هرچه گزینه های بیشتری برای تنظیم باشد، استفاده بالقوه بیشتری از استندر اطفال خواهد داشت.

مواد قاب
دوام و وزن هر دو تحت تأثیر مواد قاب یک استندر اطفال قرار دارند. اگر خود رانش عاملی تعیین کننده در تصمیم خرید است، یک قاب سبک وزن ضروری است. اگر به دنبال پایداری نهایی هستید، شاید یک مدل چوبی سنگین‌تر بهترین انتخاب باشد.

جهت مشاهده و خرید انواع تخت کششی کلیک کنید

تعداد کاربران
اگر بیش از یک کاربر در روز وجود داشته باشد، همانطور که در محیط مدرسه وجود دارد، یک پایه اطفال بادوام و بسیار قابل تنظیم بهترین بازگشت سرمایه را ارائه می دهد.

مونتاژ
برخی از پایه های اطفال مونتاژ می شوند، برخی نیاز به مونتاژ دارند، و برخی گزینه پرداخت هزینه ای را برای مونتاژ یک تکنسین ارائه می دهند.

چرخ ها
استندرهای کودکان می توانند ثابت یا پویا باشند. یک ایستاده ثابت یا غیرفعال در یک مکان باقی می ماند. حتی ممکن است چرخ‌دار هم داشته باشد، اما نمی‌تواند خودکششی شود و قرار است در جای خود بماند. یک پایه پویا یا متحرک به کاربر با قدرت کافی اجازه می دهد تا از طریق مکانیسم مشابهی که با ویلچر دستی استفاده می شود، خود رانده شود.

ذخیره سازی
تاشو و قابل حمل بودن پایه به یک ویژگی مهم تبدیل می‌شود، اگر فضا در سطح بالایی قرار داشته باشد و قرار نباشد که پایه دائماً مورد استفاده قرار گیرد. زمانی که از آن استفاده نمی کنید، بتوانید آن را تا کنید و از مسیر خارج کنید، برای فضاهای کوچکتر یا کلاس های شلوغ جذاب است.

سوالات متداول

پایه برای بچه ها چیست؟
پاسخ: پایه‌های مخصوص کودکان، که به عنوان قاب‌های ایستاده نیز شناخته می‌شوند، برای کودکان با تحرک محدود که نمی‌توانند به طور مستقل وضعیت عمودی خود را حفظ کنند، حمایت وضعیتی را فراهم می‌کنند.

استندرها برای چه مواردی استفاده می شوند؟
پاسخ: آنها به کودکان اجازه می دهند تا زمانی را در وضعیت عمودی بگذرانند تا توانایی تحمل وزن را بهبود بخشند. آنها همچنین بچه ها را با همسالان خود در کلاس هم سطح می کنند و ارتباطات قوی تر با همسالان و فعالیت های فراگیر را تقویت می کنند.

ایستاده مستعد چیست؟
پاسخ: یک ایستاده مستعد کاربر را در وضعیت عمودی تحمل وزن قرار می دهد. ایستاده‌های مستعد برای بچه‌هایی هستند که می‌توانند سرشان را بالا نگه دارند در حالی که تنه قدامی‌شان به سمت جلو خم می‌شود.

چگونه فرزندم را در جایگاه قرار دهم؟
پاسخ: ابتدا برای ساپورت پاها و مچ پا، کفش را روی کودک بگذارید. پس از بلند کردن یا جابجایی کودک به داخل پایه، انگشتان پا را رو به جلو و پاشنه‌ها را روی تخته پایه قرار دهید (اگر ساق‌های محکم مانع صاف شدن پاشنه‌ها می‌شود، یک پد کوچک در زیر پاشنه می‌تواند موقعیت را راحت‌تر کند). اطمینان حاصل کنید که مچ پا، زانو و باسن در یک راستا قرار دارند و کودک را در پایه محکم کنید.

یک کودک چقدر باید در جایگاه ایستاده باشد؟
پاسخ: برای بهترین نتیجه، کودک باید روزانه حداقل 60 دقیقه در جایگاه ایستاده باشد. اگر این مدت برای کودک راحت نیست، دو جلسه 30 دقیقه ای نیز با مقدار توصیه شده زمان ایستادن مطابقت دارد.

چه زمانی باید استفاده از استندر را شروع کنم؟
پاسخ: اگر مسائلی وجود داشته باشد که توانایی ایستادن کودک را مختل کند، مداخله زودهنگام کلیدی است. بچه‌های 10 ماهگی می‌توانند از زمان در یک ایستاده با هدف کمک به آنها کمک کنند تا پیاده‌روی ماهری شوند.

استندر موبایل چیست؟
پاسخ: یک پایه متحرک که گاهی به آن پایه پویا می گویند، دارای چرخ های بزرگی است که می توان از آنها برای حرکت خودکشی مشابه نحوه کار با ویلچر دستی استفاده کرد.

مزیت ایستادن مستعد در مقابل ایستادن به پشت خوابیده چیست؟
پاسخ: برای تقویت تحمل وزن از طریق پاها و گاهی اوقات بازوها، یک ایستاده مستعد کاربر را در مقابل شکم حمایت می کند. زاویه را می توان در یک موقعیت وابسته به گرانش تنظیم کرد. این طرح برای کودکانی که قدرت سر و تنه کافی برای بالا نگه داشتن سر، تراز متقارن ستون فقرات و اکستنشن کامل باسن دارند، بهترین است.

ایستادن به پشت به پشت برای کودکانی است که نیاز به حمایت زیادی برای سر و تنه خود در برابر جاذبه دارند. از آنجایی که کاربران به پشت دراز می کشند، از پشتیبانی کامل بدن برخوردار می شوند. این استانداردها کاربر را با تحمل وزن از طریق پاشنه ها به سمت عقب متمایل می کند.

افکار نهایی
نشستن یا دراز کشیدن برای مدت طولانی می تواند بر بدن تأثیر منفی بگذارد. انقباضات، بیماری‌های اسکلتی و زخم‌های فشاری همگی می‌توانند از ماندن در یک وضعیت ایجاد شوند و هضم، تنفس و گردش خون همگی می‌توانند با ایستادن کافی به خطر بیفتند. جاذبه نقش مهمی در حفظ بازده مفاصل، تاندون‌ها، عضلات و اندام‌ها دارد، بنابراین توانایی ایستادن در حالت قائم تأثیر قابل‌توجهی بر سلامت جسمانی دارد. در مورد کودکان، علاوه بر نیازهای جسمانی آنها، تامین نیازهای روانی و اجتماعی آنها در حین رشد بسیار مهم است. توانایی ایستادن و هم سطح بودن با همکلاسی های خود و داشتن فرصت شرکت در فعالیت های مشابه با همکلاسی های خود یک عامل کلیدی در توسعه کلی و کیفیت زندگی است. استندرهای اطفال ابزاری برای کمک به رفع نیازهای جسمی و اجتماعی/عاطفی کودکانی است که از نظر فیزیکی قادر به ایستادن به تنهایی نیستند.

چندین عامل وجود دارد که بر تصمیم خرید شما تأثیر می گذارد. به عنوان مثال، کودکانی که قدرت و توانایی خودکشی ایستاده های چرخدار را دارند، نیازهای متفاوتی نسبت به کودکانی دارند که نمی توانند به طور مستقل حرکت کنند و از یک ایستاده ثابت بهره بیشتری می برند. انتخاب های چندگانه به این معنی است که شما گزینه های زیادی متناسب با نیازهای یک کودک و یک مراقب برای انتقال آسان و سطوح مختلف حمایت خواهید داشت. این سوال که کجا از یک استندر استفاده می شود نیز در تصمیم خرید نقش برجسته ای دارد. پایه‌ای که به چند کودک در محیط مدرسه خدمات می‌دهد از قابلیت تنظیم بسیار بالا برای پاسخگویی به نیازها بهره می‌برد، در حالی که پایه‌ای که توسط یک کاربر در مدرسه یا خانه استفاده می‌شود، می‌تواند تجربه کاربری بسیار شخصی‌تری داشته باشد. ما یک کاتالوگ گسترده از پایه های مخصوص کودکان و یک فروشگاه آنلاین نیازهای ویژه داریم که می تواند اطلاعات بیشتری در مورد مزایا و ویژگی های مدل های خاص ارائه دهد.


نویسنده: شقایق کلهر
لینک کوتاه مقاله
لینک کپی شد

مقالات تازه

ابطال سند رسمی

ابطال سند رسمی

اعتراض ثالث اصلی و طاری چیست؟

اعتراض ثالث اصلی و طاری چیست؟

مسئولیت مالک نسبت به پرداخت بدهی های ملک

مسئولیت مالک نسبت به پرداخت بدهی های ملک

مروری بر وظایف مشاور حقوقی

مروری بر وظایف مشاور حقوقی

نکاتی مهم در مورد آب های غنی شده

نکاتی مهم در مورد آب های غنی شده

دعوای الزام به صورت مجلس تفکیکی چیست؟

دعوای الزام به صورت مجلس تفکیکی چیست؟

دعوای الزام به تنظیم سند اعیانی چیست؟

دعوای الزام به تنظیم سند اعیانی چیست؟

موارد استفاده و عوارض اریترومایسین

موارد استفاده و عوارض اریترومایسین

الزام به تنظیم سند رسمی اجاره چیست؟

الزام به تنظیم سند رسمی اجاره چیست؟

موارد استفاده و عوارض لورازپام

موارد استفاده و عوارض لورازپام

با یوگا کمر درد خود را درمان کنید

با یوگا کمر درد خود را درمان کنید

علل و درمان بیماری اندومتریوز

علل و درمان بیماری اندومتریوز

بهترین مواد غذایی مناسب بارداری

بهترین مواد غذایی مناسب بارداری

کاهش وزن سریع با صبحانه مناسب

کاهش وزن سریع با صبحانه مناسب

مشاوره وکیل حقوقی در چه زمینه هایی است؟

مشاوره وکیل حقوقی در چه زمینه هایی است؟

چه دعواهایی نیاز به دخالت وکیل دعاوی تجاری دارند؟

چه دعواهایی نیاز به دخالت وکیل دعاوی تجاری دارند؟

خطرات چربی شکمی

خطرات چربی شکمی

تشخیص انحراف چشم تا درمان آن

تشخیص انحراف چشم تا درمان آن

جرایم سایبری کدم‌اند و دلایل بروز آن ها

جرایم سایبری کدم‌اند و دلایل بروز آن ها

مراحل طرح شکایت از پزشک به کمک وکیل دعاوی پزشکی دارویی

مراحل طرح شکایت از پزشک به کمک وکیل دعاوی پزشکی دارویی

موارد مهم در خصوص انتخاب وکیل دعاوی بانکی

موارد مهم در خصوص انتخاب وکیل دعاوی بانکی

علل، علایم و درمان فتق دیسک بین مهره ای

علل، علایم و درمان فتق دیسک بین مهره ای

چگونه فیلتر تصفیه آب بسازیم؟

چگونه فیلتر تصفیه آب بسازیم؟

راهکارهای مفید و موثر برای درمان سریع‌تر اسهال

راهکارهای مفید و موثر برای درمان سریع‌تر اسهال

خواص و مزایای مصرف امگا ۶

خواص و مزایای مصرف امگا ۶

مطالب مرتبط

هولدینگ بازرگانی بلوط