20 مورد از بهترین بازی های کمپینگ برای کودکان و بزرگسالان


بازی های کمپینگ راهی عالی برای خلاقیت در اوقات فراغت خانواده و درگیر کردن همه در سرگرمی است! تعداد زیادی بازی کمپینگ کلاسیک و اصلی برای کودکان و بازی های کمپینگ برای بزرگسالان وجود دارد. در اینجا مجموعه ای از بازی ها برای ...


بازی های کمپینگ راهی عالی برای خلاقیت در اوقات فراغت خانواده و درگیر کردن همه در سرگرمی است! تعداد زیادی بازی کمپینگ کلاسیک و اصلی برای کودکان و بازی های کمپینگ برای بزرگسالان وجود دارد. در اینجا مجموعه ای از بازی ها برای انجام در کمپ هنگام اقامت در یکی از کمپ های ما وجود دارد. اجازه دهید بازی شروع!
 

1. بازی الفبا
بازی الفبا که برای بچه‌های کوچک سرگرم‌کننده است، بچه‌ها را وادار می‌کند تا اشیا و نشانه‌هایی را که با هر حرف الفبا شروع می‌شوند، بنویسند یا ببینند - از A-Z. هر کس اول به Z برسد، برنده است!
2. پینگ پنگ بالن
با بازی روی میز پیک نیک، برای یک بازی تنیس روی میز مثل قبل آماده شوید. برای لذت بیشتر بازی، همزمان با بیش از یک بادکنک بازی کنید. مطمئن شوید که مقدار زیادی بادکنک بسته بندی کنید، وسایل اضافی مورد نیاز خواهد بود!
3. ورزش با توپ
چه فوتبال باشد، چه کریکت، چه راگبی، ورزش های توپ راهی سرگرم کننده برای گذراندن یک بعد از ظهر در یک کمپینگ هستند. تنها چیزی که نیاز دارید یک توپ (و شاید یک چوب) و تعدادی شرکت کننده مشتاق برای داشتن ساعت ها سرگرمی رقابتی است.
4. بازی های رومیزی
با نشستن در اطراف یک بازی رومیزی می توان از سرگرمی های زیادی لذت برد. بازی را بالای میز کمپینگ خود قرار دهید و اجازه دهید سرگرمی شروع شود. بازی‌های رومیزی، چه انحصار، چه Cluedo یا Trivial Pursuit، راه بسیار خوبی برای گذراندن زمان و برقراری ارتباط با دوستان و خانواده هستند.
5. کارت
یک بسته کارت در هر لیست بسته بندی کمپینگ ضروری است. کارت ها برای روزهای بارانی، برای بازی در عقب ماشین در سفرهای طولانی یا برای ارائه سرگرمی در یک پیک نیک عالی هستند. هزاران بازی با ورق برای انتخاب وجود دارد، اما بازی‌های مورد علاقه خانواده عبارتند از Snap، Go Fish، Cheat و Crazy Eights.

6. بگیر یا نگیر
گاهی اوقات یک توپ تمام چیزی است که برای ایجاد بازی های کمپینگ سرگرم کننده برای خانواده نیاز دارید. برای گرفتن یا نگرفتن، همه در یک دایره قرار می گیرند، به جز یک بازیکن که با توپ در مرکز دایره می ایستد.

بازیکنی که در مرکز قرار دارد دور دایره می چرخد ​​و توپ را پرتاب می کند و می گوید "بگیر" یا "نگیر". مشابه بازی سایمون می‌گوید اگر بازیکنی توپ را بگیرد، یا برعکس، آن بازیکن بیرون است.
7. چاراد
Charades یک بازی خانوادگی محبوب برای بازی در روز کریسمس است، اما بازی در یک کمپینگ نیز به همان اندازه سرگرم کننده است! قوانین ساده هستند - بعضی چیزها را روی کاغذ بنویسید و به دو تیم تقسیم کنید. یک نفر باید بدون گفتن یک کلمه به همه چیز عمل کند در حالی که دیگران باید قبل از تمام شدن زمان حدس بزنند که می خواهند چه چیزی را توصیف کنند.
8. دومینو
تعجب خواهید کرد که چند ساعت می توانید با مجموعه ای از کاشی ها با چند نقطه سرگرم شوید. مردم از قرن سیزدهم دومینو بازی می کردند. راه‌های مختلفی برای انجام بازی وجود دارد، اما رایج‌ترین آنها به نام «بازی بلوک» شناخته می‌شود. در این بازی دو بازیکن با بازی یک کاشی که تعداد نقاط آن به اندازه کاشی قبلی است یک زنجیره دومینو ایجاد می کنند تا زمانی که انجام این کار برای یکی از بازیکنان غیرممکن شود.
9. اردک-اردک-غاز!
اردک-اردک-غاز یک راه آسان برای مشغول نگه داشتن بچه ها در حالی که غذای کمپینگ خانوادگی خود را آماده می کنید است. بازیکنان در یک دایره می نشینند، به جز شخصی که آن است. دور دایره راه می‌رود، روی سر هر بازیکن ضربه می‌زند، هر بار می‌گوید «اردک» تا زمانی که تصمیم بگیرند به کسی ضربه بزنند و بگویند «غاز».

آن شخص تبدیل به غاز می شود و به دنبال آن می دود و سعی می کند قبل از اینکه بتواند روی صندلی آنها بنشیند، آنها را تگ کند. اگر بدون علامت زدن به جای غاز برسد، جای غاز را می گیرند و غاز تبدیل به آن می شود.
10. فریزبی
چه صرفاً یک فریزبی بین دوستانتان پرتاب کنید، چه هدفی را هدف قرار دهید یا یک بازی فریزبی نهایی انجام دهید، ارزش این را دارد که برای سفر کمپینگ خود یک دیسک گرد بسته بندی کنید.

11. Geocaching
Geocaching یک گنج یابی جهانی و در فضای باز است. امروزه میلیون ها نفر در سراسر جهان در این فعالیت شرکت می کنند. با استفاده از گیرنده ناوبری GPS، مکان های مختلف را ردیابی کنید و موارد پنهان را کشف کنید. Geocaching بهترین راه برای کاوش در فضای باز و گذراندن وقت با خانواده و دوستان است.
12. پرتاب حلقه در تاریکی
بازی های کمپینگ سرگرم کننده خیلی بهتر از حلقه زدن در تاریکی نیست. نسخه اصلی یک بازی کلاسیک کمپینگ در فضای باز، تنها چیزی که نیاز دارید حلقه های درخشان و بطری های آب کامل برای سرگرمی شبانه در زیر آسمان شب است. با غروب خورشید، تاریکی را با نمایش رنگی خارق العاده و دقت مشخص روشن کنید.
13. جاسوسی می کنم
یک سرگرمی کمپینگ، بچه‌ها در هر سنی می‌توانند از بازی من جاسوسی در جنگل لذت ببرند. چیزهای زیادی برای دیدن وجود دارد، و من جاسوسی ساده‌ترین بازی کمپینگی است که می‌توان در محل و خارج از آن انجام داد.
14. مسیر مانع
یک مسیر منحصر به فرد با موانع برای کوچولوهای خود ایجاد کنید. بر اساس کیت کمپینگی که با خود می آورید، این بازی را می توان تغییر داد، اما اگر به مقداری الهام نیاز دارید، در اینجا چند ایده برای مسیر موانع شما وجود دارد:
• از روی فنجان ها بپرید
• دور جام ها توپ را دریبل کنید
• روی چوب ها بپرید
• از برگها طفره بروید

15. آب را رد کنید
یک بازی کمپ تابستانی عالی برای بچه ها، تنها چیزی که نیاز دارید چند فنجان و آب است. بچه ها در یک صف می ایستند و فردی که در جلو است یک فنجان پر از آب دارد که سپس آن را روی سر خود بلند می کنند تا آب را در فنجان نفر بعدی بریزند. این روند با تلاش گروه برای حفظ آب تا حد امکان ادامه دارد.

پس از آن فرد عقب به جلو می آید ... اگر آب باقی بماند!

16. مصور
با انجام یک بازی Pictionary توانایی هنری خود را تقویت کنید. تنها چیزی که نیاز دارید یک مداد، مقداری کاغذ و چند شرکت کننده است. برخی از چیزهای تصادفی را روی تکه های کاغذ یادداشت کنید، یکی از بازیکنان سعی می کند این چیزها را بکشد و بقیه سعی می کنند حدس بزنند که چیست.
17. شکار لاشخور
بازی کلاسیک کمپینگ، شکار روشخور یک بازی کمپینگ خانوادگی همیشه مورد علاقه است که در طول نسل‌ها انجام می‌شود. نکته مهم در مورد این بازی این است که می توان آن را برای همه سنین تطبیق داد و برای کل خانواده آموزشی است. به علاوه، می‌توانید در کمپینگ‌های ما بازی کنید یا برای شکار لاشخور نهایی وارد جنگل شوید.

چه کسی می داند چه گنجینه هایی ممکن است پیدا کنید؟ شکار گل، حشرات، برگ، بزرگترین چوب و بیشتر. خواهر و برادرهای بزرگتر را با خواهر و برادرهای کوچکتر یا یک بزرگسال با یک کودک جفت کنید و به دنبال مواردی باشید که لیست چک خود را علامت بزنید. اگر نوجوان دارید، به آن‌ها اجازه دهید کمی هوشمندانه عمل کنند و یافته‌ها را در تلفن خود ثبت کنند.
18. خیره شدن به ستاره
هنگام شب، به پشت دراز بکشید و به منظره وسیع بالای سر خود خیره شوید. با دیدن اینکه چه کسی می تواند بیشترین صورت فلکی، سیارات و ستارگان تیرانداز را ببیند، یک بازی از نگاه ستاره بسازید.
19. بازی های المپیک کمپ تابستانی
المپیک کمپینگ خود را برای کل خانواده ایجاد کنید، با بازی های کمپینگ برای کودکان و بازی های کمپینگ برای بزرگسالان. شامل مسابقات رله، کورس های با مانع، پرش طول، بدمینتون و موارد دیگر برای یک زمان فوق العاده سرگرم کننده.
20. توپ تاب
Swing ball یک بازی کمپینگ بی انتها است که افراد در هر سنی می توانند ساعت ها از آن لذت ببرند. علیرغم اندازه بزرگ، توپ تاب را می توان به راحتی بسته بندی کرد و در ماشین حمل کرد. بازیکنان به نوبه خود توپ را بر روی یک رشته در جهت بازیکن مقابل ضربه می زنند تا به بالا یا پایین مارپیچ برسند.


لینک کوتاه مقاله
لینک کپی شد

مقالات تازه

ابطال سند رسمی

ابطال سند رسمی

اعتراض ثالث اصلی و طاری چیست؟

اعتراض ثالث اصلی و طاری چیست؟

مسئولیت مالک نسبت به پرداخت بدهی های ملک

مسئولیت مالک نسبت به پرداخت بدهی های ملک

مروری بر وظایف مشاور حقوقی

مروری بر وظایف مشاور حقوقی

نکاتی مهم در مورد آب های غنی شده

نکاتی مهم در مورد آب های غنی شده

دعوای الزام به صورت مجلس تفکیکی چیست؟

دعوای الزام به صورت مجلس تفکیکی چیست؟

دعوای الزام به تنظیم سند اعیانی چیست؟

دعوای الزام به تنظیم سند اعیانی چیست؟

موارد استفاده و عوارض اریترومایسین

موارد استفاده و عوارض اریترومایسین

الزام به تنظیم سند رسمی اجاره چیست؟

الزام به تنظیم سند رسمی اجاره چیست؟

موارد استفاده و عوارض لورازپام

موارد استفاده و عوارض لورازپام

با یوگا کمر درد خود را درمان کنید

با یوگا کمر درد خود را درمان کنید

علل و درمان بیماری اندومتریوز

علل و درمان بیماری اندومتریوز

بهترین مواد غذایی مناسب بارداری

بهترین مواد غذایی مناسب بارداری

کاهش وزن سریع با صبحانه مناسب

کاهش وزن سریع با صبحانه مناسب

مشاوره وکیل حقوقی در چه زمینه هایی است؟

مشاوره وکیل حقوقی در چه زمینه هایی است؟

چه دعواهایی نیاز به دخالت وکیل دعاوی تجاری دارند؟

چه دعواهایی نیاز به دخالت وکیل دعاوی تجاری دارند؟

خطرات چربی شکمی

خطرات چربی شکمی

تشخیص انحراف چشم تا درمان آن

تشخیص انحراف چشم تا درمان آن

جرایم سایبری کدم‌اند و دلایل بروز آن ها

جرایم سایبری کدم‌اند و دلایل بروز آن ها

مراحل طرح شکایت از پزشک به کمک وکیل دعاوی پزشکی دارویی

مراحل طرح شکایت از پزشک به کمک وکیل دعاوی پزشکی دارویی

موارد مهم در خصوص انتخاب وکیل دعاوی بانکی

موارد مهم در خصوص انتخاب وکیل دعاوی بانکی

علل، علایم و درمان فتق دیسک بین مهره ای

علل، علایم و درمان فتق دیسک بین مهره ای

چگونه فیلتر تصفیه آب بسازیم؟

چگونه فیلتر تصفیه آب بسازیم؟

راهکارهای مفید و موثر برای درمان سریع‌تر اسهال

راهکارهای مفید و موثر برای درمان سریع‌تر اسهال

خواص و مزایای مصرف امگا ۶

خواص و مزایای مصرف امگا ۶

مطالب مرتبط

هولدینگ بازرگانی بلوط